UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Наш перший кінний похід

 

Минулих вихідних я брала участь у кінному поході, який організував "Турклуб".  Група складалась із чотирьох чоловік, для початку ми познайомились з інструктором, який провів інструктаж по верховій їзді. Для їзди верхи було три коні, ще два тягнули віз з нашими речами, також нас супроводжувало лошатко Юрчик.

Маршрут подорожі почався із села Петриків. Першого дня ми вирушили до села Буцнів, проїжджали повз старий колійовий міст-віадук, який колись  був умовною межею між селами Буцнів та Острів. В селі Острів відвідали джерело із капличкою, здійснивши невеликий радіальний маршрут, повернулись назад у село Буцнів, де розклали намети на нічліг.

Другого дня ми вже більше звикли до коней, вели вони себе спокійно. Маршрут подорожі більшість часу пролягав через ліс, була змога подивитись на столітні дерева. Проїжджали полями сіл Драганівка, Великий Ходачків, Слобідка, Забойки.

Враження від кінного походу лише позитивні, була можливість не просто покататись на конях, але і побачити красу навколишньої природи, яку дуже часто через повсякденну заклопотаність ми не маємо змоги розгледіти. Незважаючи на похмуру погоду та дощ,група залишилась задоволена кінним походом. Навпаки, як пояснив нам інструктор, для коней легше йти в похмуру погоду, тому що тоді немає ґедзів (комах, які споживають кров тварин). Кінний похід-гарний вид активного відпочинку, тому хто прагне нових позитивних вражень, рекомендую взяти участь у кінній прогулянці.

(Автор розповіді - учасниця походу Іванка)