UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Катання на конях восени

Минулих вихідних я брала участь в одноденному кінному поході, що був організований тернопільським "Турклубом". Наша група складалась із чотирьох чоловік. Для початку ми познайомились з інструктором, який провів інструктаж по верховій їзді, а також познайомив нас із кіньми та розказав про характер кожного з них. Для їзди верхи було 4 коня, та, окрім них, нас супроводжувало маленьке лошадко. 

Маршрут подорожі почався із села Петриків. Ми вирушили до села Буцнів, а також в одному із сіл відвідали джерело із капличкою. Проїжджали мальовничими полями та лісами, околицями сіл. Також проїжджали через яблуневий сад, що зачаровував величністю своїх багатолітніх дерев. Здійснивши невеликий радіальний маршрут, повернулись назад у село Петрики. 

Щодо моїх вражень від даного кінного походу, то вони лише позитивні, адже по-перше, весь день нас супроводжувала чудова осіння сонячна погода; по-друге, це була можливість насолодитись природою, забути на день про міську суєту та навчитися поводитися із конем. Хочу зазначити, що верхова їзда є унікальним видом активного відпочинку, адже вчить розуміти коня, відчувати його настрій, діяти в гармонії з ним. 

У висновку хочу сказати , що верхова їзда - це чудовий вибір. Якщо ви хочете отримати нові позитивні емоції та враження, побути в гармонії з природою - цей кінний тур саме для вас!

(Автор розповіді - учасниця походу Таня Семанюк)