UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Інструктори на сплавах

Команда, яка забезпечує сплав безпосередньо на ріці складається з керівника, капітанів та завгоспа.

Керівник відповідає за все, що відбувається впродовж сплаву. Він забезпечує наявність необхідного спорядження, корегує маршрут та розпорядок дня, проводить інструктаж з техніки безпеки, організовує ігри, екскурсії, координує дії туристів та капітанів, забезпечує безпеку сплаву.

Це завжди надійна людина, яка сплавлялась по річках вищої категорії складності, має необхідний досвід організаторської роботи.

Більшість наших керівників виконували розряд КМС зі спортивного туризму та неодноразово ставали призерами та переможцями Чемпіонатів та Кубків України з водного туризму. Наприклад, керівник сплавів по Дністру (1 к.с.) повинен:

  1. Мати досвід керівництва на сплаві 2 к.с.;
  2. Здати тест фізичної підготовки на рівень керівника;
  3. Здати краєзнавчий тест «Дністер – керівник».

Капітан – інструктор, яки керує судном та приймає активну участь у таборових роботах (розкладання наметів, обслуговування кухні тощо).

Оскільки робота капітана менш відповідальна, ним може стати кожен, хто кілька разів сплавиться за даним маршрутом, пройде співбесіду та здасть краєзнавчий та фізтест на рівень «капітан».

Завгосп – дбає про харчування на сплаві. Як правило, це дівчина, яка проходить курс навчання по куховаренню в польових умовах, добре орієнтується в меню та наявних продуктах, знає базові правила приготування їжі в поході. Більшість наших дівчат має досвід приготування борщу, різних супів, каші та салатів на групи від 5 до 50 чоловік.

Кількість інструкторів на сплаві завжди відповідає кількості човнів. Інколи інструкторам також допомагають наші друзі та знайомі, які приєднуються до сплавів у якості стажерів чи добровільних помічників, і тому не мають відповідної підготовки.

Інструктори Турклубу