UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Гарячий чан в Краснику біля Верховини

Запрошуємо спробувати гарячий чан у Верховині, а саме в селі Красник, який знаходиться за 10 км від цього відомого центру туризму та відпочинку. Чани знаходяться на території рафтинг-табору "Рада Дараба". Власне, чанів у Краснику на Дарабі два: один великий - на 8-10 осіб, інший малий - на 4-6 осіб. Обидва чани можна нагріти, але найкраще великий нагріти, а малий заповнити холодною водою. В такому випадку буде нагода відчути контраст холодного і гарячого чану. Обидва чани знаходяться неподалік Верховини, в селі Красник на березі Чорного Черемошу. Біля чанів облаштовано дерев'яний поміст, на якому зручно відпочивати. 

Вартість чану у Верховині

Вартість гарячого чану можна подивитися за посиланням. Сеанс триває, як правило, 2 години. У великому гарячому чані поміщається до 10 осіб. Бронювати чан потрібно за 4-5 годин, щоб ми встигли добряче підігріти воду. Комфортна температура для перебування в гарячому чані становить 40-45 градусів. Для того, щоб підігріти чан до такої температури, потрібно близько одного пів куба дрів. З собою варто мати рушник і тапки, які можна намочити біля чану.  

Влітку чани у Верховині також можна використовувати, як басейни.  

Чани у Верховині з'явились відносно недавно, але вже стрімко набирають популярності у туристів, які приїжджають на відпочинок в Карпатах.  

Будемо раді прогріти вас у нашому чані. 

Замовити гарячий чан можна за телефоном 0962124071

 

Гарячий чан у Верховині на Google картах

Інші розваги в Карпатах у рафтинг-таборі Рада Дараба