UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Сезони відпочинку на Дарабі

Залежно від сезону у нас можна:

квітень - травень: час рафтингу для поціновувачів високої води. Можна їздити на сплави на Чорний Черемош, Білий Черемош, Прут та Чорну Тису. Варто бути готовим до жорсткої води, холодної погоди і моря емоцій. Рафтинг можна замовляти як окремими сплавами так і комплексними турами
В горах може лежати сніг, тому походи на Піп Іван чи Смотрич рекомендуємо тільки для досвідчених туристів (потрібні гамаші). 

червень - вересень: час літнього рафтингу, піших та вело походів. Рафтинг вже не такий захоплюючий як весною (якщо немає тривалих дощів), зате доступний для початківців. Можна замовити окремий сплав по Чорному Черемошу, а можна і тур на два-три дні. 
Відкриті всі піші та вело маршрути, можна розраховувати на традиційний сир та інші молокопродукти на полонинах. З липня в Карпатах багато малини, чорниць та ожини.     

 жовтень - листопад: пора жовто-гарячих фотографій. Восени в Карпатах прохолодно і нежарко гуляти чи бігати горами, які вкриваються різними теплими кольорами. Як правило, доступні всі вершини, є гриби.  

грудень - лютий: