UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Збаразький замок завжди відкритий для туристів

За один лише квартал Збаразький замок відвідали 17 тисяч туристів.
Старовинний замок у Збаражі отримав статус національного. Що змінилося відтоді?
Змін поки немає. Урядова програма щодо додаткових заходів зі збереження Національного заповідника "Замки Тернопілля" фінансуватиметься тільки з 2006 року, а на які суми розраховувати - невідомо. Зараз гроші з держбюджету використовуються насамперед на ліквідацію аварійного стану споруд, їхню реставрацію та оновлення. Проводяться розкопки підземелля...
Адміністрація замку наразі працює над ідеєю створення при замковому парку готельного комплексу.
Він конче необхідний місту, котре приймає таку кількість туристів, більшість з яких - іноземці. Крім архітектурних пам'яток, місцеві жителі і гості можуть нині, приміром, оглянути у Збаразькому замку виставку картин з рельєфної шкіри пана Копчика. Раніше єдиний в Україні майстер, який займається таким ремеслом, побував з нею у 15 країнах Європи.
Окрім Збаража, великі реставраційні роботи проводяться у Скалаті, в'їзну браму та фасади оновлюють у Вишнівецькому замку. У селі Залужжя добудовано церкву оборонного типу, проводяться розкопки Святоонуфріївського монастиря. В селі Бодаки триватимуть археологічні розкопки трипільського поселення, організовані українськими та російськими науковцями, а також археологами з Болгарії, Франції, Польщі та Молдови.

Этот линк будет интересен тем, кого интересует продвижение сайта и реклама в интернете. 

Оксана ПОЛИГАЧ