UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Літній сплав по Дністру

Рафтинг на Дністрі – захоплюючі водні походи по Дністровському каньйону, дикій природі, каскадних водоспадах, красивих схилах і заповідних урочищах.

Дністер – красива річка Східної Європи, стародавні греки називали річку Тирасом, а італійці Дженестром. І, безсумнівно, краще отримати насолоду від її краси відвідавши сплав по Дністру.  Річка бере свій початок в Українських Карпатах, тече по кордону України та Молдови. Звивисті береги і схили річки поросли хвойними деревами, високими чагарниками. У долинах можна зустріти зайця, білку, борсука, а якщо пощастить, оленя і косулю. Особливо гарний Дністер влітку. Його берега покриті зеленим пишним килимом, квітучі сади ваблять туристів, а в кришталево-чистій воді можна побачити плаваючих рибок.

Турклуб Тернопіль запрошує всіх у захоплюючі пригоди по Дністру.

Сплав по Дністру - величезне задоволення і трішки екстріму

Рафтинг на цих маршрутах не вимагає спеціальних тренувань і фізичної підготовки, відмінно підійде для веселої компанії і дружного сімейства. Програми турів розраховані на різну кількість днів, можуть коригуватися за бажанням учасників.

У кожному турі – драйвові сплави на катамаранах і рафтах, купання у водоспадах, засмагання, цікаві екскурсії по печерах, гротах, замках і фортецях. А ще посиденьки біля багаття, пісні, ігри, сувеніри, кінні прогулянки, катання на квадроциклах, збирання ягід і грибів.

Літні канікули із задоволенням та користю

Для юних рафтерів пропонуємо дитячий сплав по Дністру.  З дітьми працюють уважні вихователі, досвідчені інструктори, аніматор. Для дитячого туру обрана найспокійніша та найбезпечніша ділянка, діти отримують детальний інструктаж, знаходяться під наглядом кваліфікованих інструкторів. За 5 днів туру ваші дітки освоять техніку веслування, навчаться ставити намет, збирати сухі поліна, розводити багаття, разом з кухарем приготують смачну кашу. І, звичайно ж, ігри і творчість на свіжому повітрі. Після такого насиченого відпочинку ваше міське чадо повернеться справжнім туристом!

Вихідні на Дністрі

Викрійте в своєму графіку пару вільних днів і приєднуйтесь до нашого турклубу. Сплав по Дністру, піші прогулянки, екскурсії по пам'ятках історії, пікніки і перекуси на галявині – наше запрошення на уікенд.

Насичена відпустка

На ваш вибір кілька тривалих турів-сплавів по Дністру.

Тур «5 днів у казці» – це цілий тиждень без міської суєти, асфальту і пилу. Сплав по Дністру починається з річки Золота Липа, за маршрутом проходимо Дністровський каньйон, здійснюємо піший похід до самої вершини каньйону, побачимо каплицю, грот, оглянемо травертинові печери, водоспади, зійдемо на Червону гору, а закінчимо подорож у містечку Чортків.

«Дністровський квартет» – чотири дні рафтингу, всього пройдемо 90 км, помилуємося красою Дністровського каньйону, оглянемо замки і палаци в Коропці, Бучачі, Чорткові.

Найтриваліший тур «Тиждень в Каньйоні» включає і сплави, і пішохідну екскурсію по каньйону річки Джурин, і відвідування Джуринського водоспаду, і екскурсії по печерах, древніх храмах, фортецях, замках.

Родзинкою сплаву «До Хотина за п'ять днів» стане екскурсія в Хотинську фортецю, побудовану в 13 столітті Данилом Галицьким. Цей сплав по Дністру за маршрутом Заліщики-Хотин, огляд Баламутівської печери, поїздка в Кам'янець-Подільський по історичних місцях зроблять подорож незабутньою.

А тур «Довгий Дністер» подарує вам 11 днів вражаючих пригод. Це рафтинг на катамаранах від Нижнева до Хотина, купання у водоспадах, засмагання, екскурсії по руїнах Раківецького замку, в Хотинську фортецю, прогулянки до гротів і печер.