UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Рафтинг на Черемоші

Черемош – найцікавіша річка для рафтингу в Карпатах. Це дивовижна природа, м’яка весна, спекотне літо, привітність та гостинність гуцульського краю.

Новачки проходять на Черемоші своє перше бойове хрещення, а професіоналам Чорний Черемош цікавий своїми складними ділянками,  водоспадами, шиверами і численними порогами.

Турклуб Тернопіль пропонує рафтинг на Черемоші різного рівня складності, одноденні сплави на байдарках, рафтах, катамаранах і довготривалі комбіновані тури.  

Рафтинг у Карпатах – цікаві та насиченні програми турів

Наш рафтинг-табір працює з квітня до жовтня і щоденно приймає туристів. Для водників-початківців ми пропонуємо короткі сплави, 1-2-годинне катання на рафтах та катамаранах по Черемоші. З туристами працюють інструктори-професіонали, а наш мікроавтобус супроводжує та фотографує сплав.

  • Перед сплавом проводиться детальний інструктаж
  • Всі учасники екіпіровані захисними засобами (каски, жилети, гідрокостюми)
  • Плавзасоби (байдарки, катамарани, каяки, рафти) надійні та провірені.

Бувалих рафтерів зацікавлять багатоденні тури по Черемошу, походи на надувних байдарках  і каяках.

У програмах турів рафтинг на Черемоші – проходження по найцікавішій ділянці ріки, від Дземброні до селища Красник, по нескінченному ланцюжку порогів різного рівня складності. Дземброня зустріне невеликими зливами, бочками, Дідів Лікоть – крутими поворотами та довгими шиверами, опісля Біла Кобила, Гучок. Поріг Гук змусить нас попрацювати веслами і показати усю свою майстерність, пройдемо величезні бочки, високі вали, сплави та перекати. У програмі ще похід у гори, прогулянка Гринявськими полонинами, сходження на вершини: Зміїнська, Піп Іван, Кринта і перлину українських Карпат – Говерлу (2061м). На горі Піп Іван сходимо у стару польську обсерваторію, в Яремче зупиняємось біля водоспаду Прибій, відвідуємо сувенірний ринок, пішки прогулюємось по скалі Соколине око та Протятими каменями, милуємось Буковинськими водоспадами.

Любителі драйву та екстріму можуть спробувати рафтинг по річках Білий Черемош та Прут. Дикі пейзажі, каньйонні стіни, круті повороти – неприборкана водна стихія!

Які ще пригоди чекають на наших туристів? Прогулянки на конях, стрільба з лука і пневматики, купання в річці, футбол, волейбол, квест-ігри, збирання грибів та ягід, вечірні багаття, вечеря в гуцульських колибах та веселі забави.

До зустрічі в Карпатах!