UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Сплав по Дністру на травневі свята

Якщо ви запланували відпочинок на травневі дні, любите відпочивати активно і весело, приєднуйтесь до нашого турклубу. Ідеальним варіантом для відпочинку на травневі свята стане сплав по Дністру.

Дністер – одна з найкрасивіших річок Європи, тече по території України і Молдови. Особливо красива річка навесні, коли прокидається природа. Круті, кам'янисті береги змінюються пологими схилами, в долинах ростуть високі дерева, густі чагарники, дикі ягоди, а на химерних закрутах цвітуть запашні яблуневі сади. У долинах Дністра можна зустріти сіру чаплю, болотну черепаху, ящірку, вужа. Чисте повітря, спокійна прозора вода – відмінне місце для відпочинку всією сім'єю або у дружній компанії.

Рафтинг на Дністрі – цікаві маршрути і захоплюючі програми

Сплави по Дністру не вимагають від учасників спеціальної підготовки. Ділянки для рафтингу спокійні і безпечні, в тури дозволено брати дітей. Кваліфіковані інструктори проведуть детальний інструктаж, туристичне спорядження сучасне і якісне. У програмах рафтинг-турів крім сплавів, є ще й пізнавальні екскурсії, піші прогулянки, баня, лазня, дружні посиденьки біля вечірньої ватри.

Рафтинг-тур «Дністровський квартет»

За чотири дні цього маршруту вас зачарує природа Дністровського каньйону, сріблясті водоспади, гроти, історичні пам'ятки та визначні місця.

Тур починаємо із зустрічі туристів в Тернополі. По дорозі до Дністра, зупиняємося в Бучачі, де вас чекають цікаві екскурсії в міську ратушу, Василіанський монастир, руїни стародавнього замку.

Сплав по Дністру починається з села Возилів, подивимося на травертиновий водоспад, в селищі Раковець прогуляємося до залишків Раковецької фортеці, біля Берем'ян підкоримо Червону гору, де абсолютно дивовижний клімат: навіть в найхолоднішу зиму сніг тут лежить не більше двох днів. У Литячах подивимося грот Пустельника, в цілющому джерелі можна набрати живої води, потім помилуємося потужним Джуринським водоспадом. Висота водоспаду – 16 метрів, складається з двох каскадів, а між ними поглиблення, де із задоволенням купаються туристи.  Поблизу водоспаду руїни Червонограда, цього міста вже немає на карті. Подорож закінчується в Чорткові. У цьому містечку є що подивитися: шедеври дерев'яної архітектури, унікальні дерев'яні церкви 17-18 століть, годинникова башта, нова міська ратуша, костел, руїни замку.

Тур "В країні фортець та водоспадів"

Програма туру розрахована на 3 дні, протяжність маршруту – 48км. У цій подорожі – мальовничі дністровські береги, захоплюючі екскурсії та прогулянки.

Учасників туру зустрічаємо в Івано-Франківську, сплав починається з селища Незвисько. У програмі маршруту – огляд вежі зруйнованого замку в Раковці, екскурсія в печеру монаха-відлюдника, у Берем'янському каньйоні сходження на Червону гору. Легенда свідчить, що гірські породи забарвилися кров'ю убитих турками селян і назавжди залишилися червоного кольору. Зробимо зупинку біля Джуринського водоспаду, до речі, під час сильних злив струмені водоспаду також червоного кольору, видовище просто вражаюче! Наостанок – прогулянка по Чорткові, екскурсія в домініканський костел Святого Станіслава, новий Кафедральний собор, побудований у формі тризуба, по церквах, храмам і синагогах. І звичайно ж, нічліги в наметах, перекус на галявинах, смачна вечеря біля вечірньої ватри, лазня і сауна.

Приєднуйтесь до нашого Турклубу!

Попереду свята, вихідні, а, значить, незабутні подорожі!