UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Рафтинг в Україні

Рафтинг-тури – це відпочинок для любителів яскравих відчуттів. Туристичний клуб Тернопіль запрошує вас на рафтинг в Карпатах. Бурхливі річки, Карпатські гори і полонини, сонце і чисте повітря – такі складові класного, незабутнього відпочинку.

Рафтинг Україна: ріки задоволень

Маршрути і програми наших турів продумані до дрібниць. Досвідченим водникам пропонуємо багатоденні тури по складних ділянках, похід на байдарках, рафтах, каяках, початківцям – сплави на катамаранах по тихих річках, короткі одноденні тури. З туристами працюють кваліфіковані інструктори, перед кожним сплавом проводиться детальний інструктаж.

Наш табір приймає туристів на рафтинг в Карпатах з квітня по жовтень.  До нас можна приїхати на один сплав чи на декілька днів.

До ваших послуг:

  • комфортне наметове містечко
  • харчова зона, стаціонарна кухня
  • санітарний блок
  • склад, ігрова зона, сауна і т.д.

У вільний від сплавів час наші туристи грають у волейбол, бадмінтон, квест-ігри, катаються на конях, ввечері збираються біля багаття, смажать шашлики, співають пісні і розважаються.

Рафтинг на Черемоші – одноденні програми

Це відмінна можливість провести свій день активно і весело, а вже ввечері повернутися додому. Для сплаву по Черемоші не вимагається спеціального досвіду і підготовки, маршрут трішки екстремальний, але простий і безпечний, тому підійде туристам - початківцям або сім'ям з дітьми. Рішення про допуск дітей до походу приймає керівник групи. У програмі: подолання перешкод-порогів Чорного Черемоша, прогулянка по мальовничих Гринявських полонинах, сходження на гори Кринта (1350м) та Зміїнська (1356м).

Рафтинг-тури для любителів екстриму та адреналіну

Безстрашних романтиків чекає Білий Черемош – річка запаморочливої краси з пінною водою, крутими лісистими схилами і з повним набором небезпечних перешкод. Каскади, водоспади, розкидані по руслу кам'яні валуни і стоячі хвилі полоскочуть ваші нерви!

А справжнім фанатам рафтингу пора вирушати на річку Прут. Річка тече по всій Молдавії, проходить через наші Карпати і славиться неприборканим характером. Прут тече серед кам'яних брил, затиснутий стрімкими стінами, з численними каскадних порогами.  Рафтинг в Карпатах: Три ріки – це тур, який дає можливість позмагатись з найшвидшими гірськими річками Карпатського регіону.

Турклуб Тернопіль пропонує захоплюючі рафтинг-тури по річках Карпат – сплав на байдарках, катамаранах, цікаві екскурсійні програми, активний відпочинок на мальовничих річкових берегах.