UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Похід в Болгарії

Пірін – гірський масив, що знаходиться в південно-західній частині Болгарії. Найвищою вершиною є гора Віхрен. Пірін вважаються найкрасивішими горами Болгарії з яскраво вираженим альпійським характером. Протягом багатьох століть гори неодноразово змінювали свою назву. Фракійці називали їх Орбелус, що в перекладі означає «снігові гори». Слов'яни називали їх Перун. Вважалося, що на вершині Віхрен проживав великий бог Перун.

Що побачать туристи в поході по горах Пірін:

1) Національний парк Пірін. Це найкрасивіша і найбільш відвідувана частина гірського хребта. Територія парку збільшувалася декілька разів. Для цієї місцевості типовими є скелясті гребені гір, гострі виступи, глибокі цирки, льодовикові долини, гляціальні озера. Лише на території парку знаходиться 180 озер. Завдяки середземноморському клімату флора і фауна парку процвітають. З 1983 року парк був включений в список світової спадщини ЮНЕСКО.

2) Очі Піріну. В горах знаходиться більше 180 альпійських озер. Звичайному туристу навряд чи вдасться відвідати всі одразу, але все ж варто подивитися на Бендерішкі, Самодівскі, Газейскі та інші озера. Найбільшим і найглибшим озером цих гір є Поповото.

3) Гора Віхрен. Нагадує вона кам'яну брилу, а враження від цієї гори словами неможливо передати. Сходження на вершину займе чимало часу, проте саме звідти відкривається прекрасний вид місцевості.

Гори Пірін славляться своїми курортами, на які можна натрапити під час походу та, скориставшись можливістю, зупинитися на ніч і відпочити.

1) Добриниште. Курорт славиться своєю альпійською природою, мінеральними джерелами.

2) Огняново. Красиве курортне місце, знаходиться поблизу термальних джерел, з басейнами та лазнями.

3) Мелник. Це невелике містечко Болгарії, яке славиться своїм вином, аутентичними будиночками та тавернами.

4) Сімітлі. Гірське містечко, розташоване в мальовничій місцевості.

Список необхідних речей для трекінгу в Болгарії:

1) Закордонний паспорт, страховий поліс, гроші (готівка і на картці).

2) Наплічник, ліхтарик, каремат, намет, спальник, трекінгові палиці.

3) Трекінгові штани, куртка, футболки, змінна білизна, декілька теплих светрів, дощовик, шкарпетки, зручне взуття.

4) Ложка, миска, чашка.

5) Лейкопластир, еластичний бинт, таблетки.

6) Шампунь, зубна щітка і паста, туалетний папір, гребінець та інші речі.

Незважаючи на наявність багатьох складних маршрутів і важко прохідних ділянок, гори Пірін вважаються прекрасним місцем для сімейного відпочинку.