UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Кінні тури

Кінні тури - справжній відпочинок для тих, хто любить коней, красиві пейзажі лісу, озер і поля, а ще чисте повітря, романтику і драйв!

Турклуб Тернопіль пропонує вам забути про міську суєту, автомобільні пробки і повсякденність робочих днів. Кінні тури - це насолода від спілкування з красивою благородною твариною, нові знання про історію та культуру Галицького краю, милування прекрасною природою, а також нові друзі і відмінний настрій.

Захоплюючі кінні походи по цікавих маршрутах

Ви вже вмієте їздити на конях? Тоді вирушайте з нами в походи. А якщо ви ніколи не сиділи в сідлі, ми все одно запрошуємо вас в походи!

  • Перед походом всі туристи отримують детальний інструктаж, початківці «ковбої» проходять спеціальну підготовку. Кваліфіковані інструктори навчать, як поводитися з твариною, як сідати і триматися в сідлі. Дізнаєтеся, як запрягати коня, як за ним доглядати. У кожному турі досвідчений інструктор супроводжує учасників.
  • Всі коні, які задіяні в походах, взяті у сільських фермерів. Вони спокійні, витривалі та звиклі до туристів.
  • Рекомендуємо кінні прогулянки дітям. У таких походах інструктор водить коня з дитиною «за повід». Для дітей користь від спілкування з кіньми очевидна - під час верхової їзди працюють всі м'язи тіла, м'язи то розслабляються, то напружуються, тварина передає температура свого тіла дитині, а це нормалізує м'язовий тонус, покращує кровообіг. Навіть саме спілкування з конячкою принесе дитині колосальну радість. Вже що говорити, коли дітвора погодує коней хлібцем і цукром, вичеше гриву, погладить-приголубить лоша.

Вибір кінних турів різноманітний, за бажанням туристів можна змінити маршрут і його тривалість.

Запрошуємо в кінний похід уздовж Серету,довжиною 50 км. Маршрут проходить по мальовничих садах і лісах, по берегу річки Серет, уздовж ставків і озер. У програмі туру екскурсії по Тернополю, перехід до Ромахової гори, Великого лісу. У Микулинцях можна подивитися на палац графів Реїв, сходити на польське кладовище, де похована графиня Рей. А ще в програмі купання, розваги, трапеза, баня, нічліг в наметі або в гостинному дворі. Нудьгувати не доведеться!

Для холодної пори року найкращим відпочинком є кінний похід: Уздовж по бездоріжжю. Одягайтеся тепліше, і вперед - споглядати красу сільських дворів, городів, церков і костелів. Пройдемо лісовими стежками, безкрайніми полями, дикими пасовищами, в селищі Острів підійдемо до цілющого джерела та наберемо води. У лісі зустрічаються білки, косулі, зайці. Під час зупинок розведемо багаття, погріємося, посміємося, засмажимо картоплю з ковбасками. Увечері нас чекає гаряча банька, смачна вечеря з національних страв та більярд. Додому повертатися ви не захочете!

 

Цікаві варіанти - це кінні тури на Новий рік, колоритні і веселі гуляння зроблять пригода незабутнім.

Походи на конях в Карпати влітку - це романтика! Запашні поля, трави, ягоди, гриби, купання в озерах, піші прогулянки. Ягідний сезон в Карпатах триває до самих заморозків. Будемо збирати чорницю, брусницю, суницю, дикий шипшина. А грибів в Карпатах стільки, що навіть початківець грибник назбирає собі козуб.

Забудьте про міський «диванний» відпочинок, приєднуйтесь до нашого туристичному клубу! Ми обіцяємо вам хорошу компанію, цікавий відпочинок і море задоволення!