UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Походи в Карпати в Україні

 

Одним із кращих видів активного відпочинку є походи в гори Карпати. Це чудовий спосіб забути про всі домашні турботи, відірватися від рутинної роботи і перенестися з міської суєти в гармонійний світ природи. Крім того, відпочинок в українських Карпатах – це чудова можливість добре провести час з друзями. Разом з нами, це зовсім недорого і дуже колоритно!

Активний відпочинок в Карпатах з нашою тур-фірмою можливий як для туристів-новачків, так і для досвідчених туристів. Якщо вам цікавий активний відпочинок і вам дуже хочеться сходити в перший похід в гори Карпати, і ви боїтеся, що досвіду ще недостатньо, а фізична форма далека від ідеалу та немає необхідного спорядження, не хвилюйтесь, в такому випадку найкраще вибрати відпочинок з проживанням в комфортабельних садибах в Карпатах та включити в свою програму відпочинку одноденні сходження на гори. Найпопулярнішими, безумовно, є одноденні сходження на Говерлу і Попа Івана Чорногірського.

Та якщо ж ви більш досвідчений турист, вам буде надано широкий вибір цікавих багатоденних походів в Карпати. Згодом вам захочеться підвищувати їх складність. Якщо для початку вам підійдуть дводенні або триденні походи без вибору значних висот, то пізніше, з набуттям досвіду, комфортними будуть і багатоденні походи у віддалені райони Карпат.

Піші походи по Карпатах в Україні – це справжній активний відпочинок. Подорожі в гори стануть особливо веселими, якщо йти цілою компанією. Це завжди гарний настрій, спільне подолання перешкод на шляху, веселі розмови біля багаття, спів під гітару, можливість ділитися своїми враженнями з друзями.

Крім цього, піші походи по Карпатах – це справжня подорож по диких місцях з неймовірно мальовничою місцевістю. Тільки подумайте, в горах світанки зустрічають і проводжають над хмарами, ви дихаєте кришталево чистим, збадьорюючим повітрям. Навколо вас зі свіжістю стелиться пряний аромат сосен і ялівцю. Струмочки живої джерельної води в буквальному значенні оздоровлять вас і піднімуть вам настрій. Вся ця неймовірна краса ще довго дозволить вам залишатися під враженням ...

Ну що ж, в дорогу! Давайте разом підкорювати гірські вершини Карпат!