UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Чому Турклубу можна довіряти

 

  • ми працюємо над своєю репутацією

Як і кожна організація, Турклуб піклується про свою репутацію серед туристів як надійного та перевіреного організатора активних турів. За сім років роботи у команди напрацьований хороший досвід організації походів у Карпатах, рафтингу на карпатських річках, сплавів по Дністру та екскурсій у печери Тернопільщини. Ми забезпечуємо стовідсоткове надання послуг, передбачених програмою туру. Усю необхідну інформацію щодо деталей програми, трансферу, проживання та меню можна знайти на нашому сайті, або ж менеджер може проконсультувати вас по телефону. Якщо частина послуг не отримана із вини Турклубу, кожен турист має право вимагати повернення коштів, посилаючись на квитанцію про бронювання туру. Але найкращим доказом якості та професійності роботи Турклубу можуть слугувати численні відгуки туристів на нашому форумі

 

  • наявність необхідної для здійснення туроператорської діяльності документації

Турклуб в якості оператора активного туризму розпочав свою роботу у 2005 році, тож зараз за плечима працівників 10 років досвіду успішної організації активного відпочинку для кількох тисяч постійних та нових клієнтів. Для юридичних осіб Турклуб може надати пакет усіх необхідних бухгалтерських документів, що підтверджують отримання туристичної послуги. Фізичні особи мають право  укладати договір на туристичне обслуговування, але, у зв’язку із фізичною віддаленістю постачальника послуги та її безпосереднього споживача до моменту початку туру, договір укладається на вимогу туристів.

За бажанням поштою можна отримати скан-копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, ліцензії на здійснення туроператорської діяльності та решту бухгалтерської документації (витрати на послуги поштового зв’язку несе замовник).

Ліцензія на туроператорську діяльність

 

  • постійні клієнти

З кожним роком кількість туристів, що відпочивали з Турклубом, стає все більшою. Багато із них стали постійними клієнтами та впродовж вже не першого року  ходять в походи, їздять на сплави разом із нами.  Частина постійних клієнтів давно перейшли у ранг друзів, і тепер із задоволенням приїжджають побачитись із знайомими інструкторами та отримати звичну порцію хорошого настрою від відпочинку. Ці люди – найкраще підтвердження того, що Турклуб виконує свою роботу на належному рівні.

 

  • активність у соцмережах та на форумі

Слідкувати за життям та роботою Турклубу можна у соцмережах Facebook, Вконтакте, і на нашому форумі. На сторінках регулярно з’являється свіжа інформація про тури, що мають відбуватись найближчим часом, діючі акції та знижки, про спортивні походи інструкторів та враження учасників наших турів. Соцмережі дають можливість підтримувати активний зв'язок із нашими туристами, і відгуки цих людей можуть слугувати найпевнішим доказом якості роботи нашого клубу. Саме від них ви зможете почути всі необхідні рекомендації, що переконають вас в надійності Турклубу як оператора активного туризму.