EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Ski resort tours

Price: 0 $
Duration: 0 days
Order tour

If you have any questions please call us

+38 096 212 40 71

banner picture
Ski resort tours

Comfortable winter tours to the Carpathians, the main purpose of which is to ski more extensively in the large famous resorts of Bukovel or Dragobrat. Tours for beginners include the opportunity to practice on simpler and cheaper tracks on Zapidki Mountain in Iltsy or on the springboard in Vorokhta. Accommodation — mainly on Daraba in Krasnik.
Ski resort tours can also include climbing to the tops of the Carpathians, as well as sightseeing walks to waterfalls or visiting museums.

Include in the price

na

Price not includes None
Information has not been added yet
Information has not been added yet
avatar
February 2011

 

Маршрут: Вороненка - Кукуль - Ворохта, чи щось таке, бо оригінальний маршрут був змінений, хоча від цього він не виявився гіршим  
Це вже другий наш тур, замовлений в Турклубі, і організація як першого (рафтинг на Черемоші), так і другого мені дуже сподобалась.
Хочу подякувати Турклубу за це. Ми досить часто ходимо в походи. Інколи самі, інколи замовляємо щось, тому є з чим порівнювати, і можу сміливо заявити, що ви на висоті!
Особливо хочеться відзначити роботу інструкторів Іллі і Володимира, праця яких зробила цех похід для нас суто відпочинком, а не чимсь занадто важким. Хлопці насправді молодці і професіонали в своїй справі. Дякую ще раз.
Погода трошки підвела - снігу було малувато, проте ми отримали справжнє задоволення і незабутній досвід.
Сподіваюся інші учасники теж залишать свої коментарі і вони будуть не менш позитивними  
Дякую ще раз за вашу роботу і удачі вам надалі!  

Маршрут: Вороненка - Кукуль - Ворохта, чи щось таке, бо оригінальний маршрут був змінений, хоча від цього він не виявився гіршим  Це вже другий наш тур, замовлений в Турклубі, і організація як першого (рафтинг на Черемоші), так і другого мені дуже сподобалась.Хочу подякувати Турклубу за це. Ми досить часто ходимо в походи. Інколи самі, інколи замовляємо щось, тому є з чим порівнювати, і можу сміливо заявити, що ви на висоті!Особливо хочеться відзначити роботу інструкторів Іллі і Володимира, праця яких зробила цех похід для нас суто відпочинком, а не чимсь занадто важким. Хлопці насправді молодці і професіонали в своїй справі. Дякую ще раз.Погода трошки підвела - снігу було малувато, проте ми отримали справжнє задоволення і незабутній досвід.Сподіваюся інші учасники теж залишать свої коментарі і вони будуть не менш позитивними  Дякую ще раз за вашу роботу і удачі вам надалі!