EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Rafting on Sluch river, 2 days

Price: 85 $
Duration: 2 days
Order tour

If you have any questions please call us

+38 096 212 40 71

banner picture
Rafting on Sluch river, 2 days

Sluch is one of the most picturesque and cleanest river in Ukraine. These places are also called Nadlsluchansk Switzerland for its incredible scenery of sloping hills rarely covered with pines and birches. There are also the remains of the Gubkov castle, rocks and picturesque temples with blue tops.

Include in the price
 • guide service
 • general rafting equipment 
 • accommodation in the tents
 • transfer according to the tour programme
Price not includes
 • sleeping set rental
 • insurance

 

Time and meeting place for the tour

Meeting at the railway station in Novograd-Volynsky at 8 am. How to get to the tour?

Day 1. Rafting on the Sluch river

 • transfer to the starting point of the tour (1.5 hours)
 • breakfast
 • rafting route: Gorodnitsa - Belchaky, 16 km
 • at the end of the day, we will sail into an extremely picturesque area called Nadsluchansk Switzerland. Here we can see the picturesque views of slopes and rocks, pine and birch groves, and extremely clear water. In the evening, you will have the opportunity to enjoy nature
 • lunch
meeting in Novograd-Volynsky. How to get to the tour?
moving to the starting point of the alloy (1.5 hours)
breakfast
collection, preparation for the alloy
alloy with Gorodnitsa - with. Belchaky, 16 km
At the end of the day, we will sail into an extremely picturesque area called Nadlschachnaya Switzerland. Here we can see the picturesque views of myakovigennyh slopes and rocks, pine and birch groves, and extremely clear and clear water. In the evening, you will have the opportunity to enjoy nature, to fish and fish.
dinner

 

Day 2. Rafting on the Sluch river, visiting Gubsk castle

 • breakfast
 • preparation for the rafting
 • rafting route - Bilchaky -  Sosnove, 10 km
 • this day will pass in the beautiful part of the river Sluch, there will be a desire to enjoy beauty and swim and sunbathe. At the end of the route you can go out on the hill and see the remains of the Gubsk castle.
 • lunch
 • transer to Rivne.
breakfast
collection, preparation for the alloy
alloy with Bilchaky - with. Pine forest, 10 km
this day will pass in the beautiful part of the river Sluch, there will be a desire to enjoy beauty and swim and sunbathe. At the end of the route you can go out on the hill and see the remains of the Gubsky castle.
dinner on the glade, collection
moving to Rivne. How to get home?

Time and place of ending the tour

Departure from Rivne should be planned after 6 p.m.  How to get home?

Clothes and boots:
 1. Polyethylene raincoat (Rent)
 2. Sport wear
 3. Jacket
 4. Convenient every day clothes for hotel and city
 5. Sneakers
 6. Underwear
 7. Shorts
 8. Clothes for rafting with sleeves
 9. Sandals rafting with heel fixing
 10. Swimsuit / swimwear
 11. Cap / panama
 12. Rafting shoes
 13. Sunglasses
Equipment:
 1. Sleeping set (sleeping bag+sleeping pad) (Rent)
 2. Tent
 3. Personal dishes: metal or plastic (so that it does not crash) plate, spoon, mug
 4. Travel bag / backpack
Other:
 1. Sunblock cream
 2. Hygiene products: toothbrush, paste, towel
 3. Camera
 4. Garbage bags
Фізична підготовка та безпека

Сплав по Случу підійде тим, хто хоче провести час активно, проте не надто екстремально. Тури розраховані не лише на молодь, сплав підійде і сім’ям з дітьми чи активним людям старшого віку.

Перед початком сплаву учасники отримують рятувальні жилети. Основним плавзасобом є катамаран, рідше використовуємо рафти та байдарки. Щоб було зручно катамарани обладнані сидіннями й палубою для особистих речей. Одне місце на судні відводиться інструктору.

Тури мають форму лінійного походу. Група щодня проходить- близько 20 км. Для цього, потрібно провести на катамарані чи рафті до 7 годин. Залежно від погоди, підготовки та бажання туристів, інструктор на місці,  може змінювати ділянку для сплаву, збільшуючи чи зменшуючи денний кілометраж.

Сплавлятись можуть усі охочі без попереднього досвіду.
Якщо ви здорові та добре себе почуваєте сплав для вас буде в радість.

На сплаві потрібно веслувати.  Крім того що ми будемо купатися і насолоджуватися краєвидами, ми ще й підкачаємо м’язи рук.

Транспортування речей, проживання та гігієна

Транспортування речей
Відпочинок на Случі в формі сплаву не має транспортного супроводу. Речі учасників та загальне таборове спорядження сплавляється на катамаранах разом з групою. Для перевезення речей катамарани обладнуються палубою. Щоб особисті речі під час транспортування не намокли, потрібно їх герметизувати. З цим завданням чудово впораються цупкі поліетиленові мішки, в які потрібно помістити речі, перед тим як складати їх у сумку чи рюкзак. Загортати сумку у поліетилен не варто, його легко пошкодити під час сплаву.

Мобільний зв’язок та живлення

Територія, на якій проходять сплави на катамаранах та рафтах, охоплена мережею мобільних операторів Київстар, Vodafon, та є місця, де якість зв’язку значно знижується через природні перепони. Доступу електрики під час сплаву не буде, тож намагайтесь берегти заряд акумулятора, використовуючи телефони чи інші гаджети лиш в разі крайньої потреби.

Ночівля

Ночівля відбувається у наметах. Наші намети розраховані на 2-4 осіб і багаторазово перевірені під час грози, вітеру. Використовуємо намети таких фірм виробників як Hannah, TerraIncognita, Sportland. Для ночівлі знадобиться спальний мішок та каремат.

Гігієна

На місцях ночівлі не має обладнаних душових кабін чи туалетів. Воду для вмивання завжди можна набрати у джерелі, й при потребі трішки підігріти на вогнищі. При бажанні можна замовити похідну баню. У якості туалету використовуємо намет і щоб не захаращувати стоянки - лопатку для закопування екскрементів.

Подорож з дитиною та домашніми тваринами

Сплав підійде для сімей з дітьми, оскільки ріки рівнинні і практично без порогів.

 

Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Відповідальність за безпеку учасників туру і інших осіб несуть виключно власники тварини. У разі, якщо в результаті присутності тварини власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.

Особливості харчування

На всіх наших турах, окрім турів з проживанням в садибах, практикується приготування їжі в умовах похідної кухні. Страви схожі на ті, які готують в спортивних походах:каші з м'ясом, перші страви,  український борщ, салати або нарізка з сезонних овочів, багато печива. На наших турах можна спробувати автентичні страви - банош і мамалигу.

Для організованих та корпоративних груп пропонуємо додаткові страви.

Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.

Для вегетаріанців подаємо ті ж страви, що готуються для всіх, але без м'яса, з додатковою порцією сиру.

avatar
Павло
March 2018

Шановні друзі! Хочемо подякувати Вам за організацію сплаву по Случі, який ми завершили вчора 20 червня 2016. Сподобалося все! По перше, це  - погода! :-) Ну, і звичайно Ваш колектив. Злагоджений, спритний, веселий і співучий! Співаючий керманич човна - це безкоштовне караоке, а Катруся вразила смаколиками. Якщо навіть діти їдять - це перша ознака бездоганного смаку! Звичайно, коли навколо пропливають мальовничі кручі, а природа вражає своєю красою, то й зупинятися хочеться там, де не ходила людська нога. На жаль - в наш час це вже не можливо.  З побажань - лише одне. Хотілося б чалитися в таких місцях, де можна було б заходити в воду для купання зручніше....( І там, де не було б людей.... сміття...) Дякуємо!!!!