рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Велотури

Тут можна побачити старовинні фортеці та замки, костели та монастирі, древні гроти монахів-відлюдників, язичницькі капища, великі водоспади, доторкнутись до життя тернопільського села, здолати круті підйоми та відчути кайф спусків. Протягом мандрівки можна буде вдосталь напитись різноманітних мінеральних вод з найвідоміших джерел, побачити древні наскельні фортеці у Бубнищі та Уричі, поспостерігати за роботою нафтових вишок Східниці та Бориславі.   

Вело Подністров'я

Маршрут пролягає неподалік Дністра (завжди можна буде покупатись), долинами його мальовничих приток Серета, Джурина та Тупи. Тут можна побачити старовинні фортеці та замки, костели та монастирі, древні гроти монахів-відлюдників, язичницькі капища, великі водоспади, доторкнутись до життя тернопільського села, здолати круті підйоми та відчути кайф спусків.

В цьому поході, щоб мати легкий рюкзак, ночуємо у сільській хатинці, харчуємось у кафе чи бутербродами, а намети та посуд залишаємо вдома. Бажано мати власний велосипед або самостійно взяти велосипед на прокат та попередньо випробувати його. З прокатом можемо допомогти, якщо Ви завчасно вкажете необхідні для підбору параметри, але зважте, що у поході це може відбитись на Вашому комфорті, оскільки велосипед - річ індивідуальна.

Для груп від 10 чоловік тури проводяться в зручний для Вас час.

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 3 дні
ціна: 2375 грн

Вело Тустань

Подорож у невисокій, але цікавій частині Карпат - Сколівських бескидах. Протягом мандрівки можна буде вдосталь напитись різноманітних мінеральних вод з найвідоміших джерел, побачити древні наскельні фортеці у Бубнищі та Уричі, поспостерігати за роботою нафтових вишок Східниці та Борислава.

Про фізичну підготовку і складність турів

тривалість: 2 дні
ціна: 1975 грн

Гуцул райд - радіальний велотур

Подорожуючи Карпатами на велосипеді, Ви поринете в атмосферу мальовничих гір, де на Вас чекає чарівна природа, свіже повітря Карпат, яке оживляє відчуття та оновлює здоров’я, чарівні краєвиди, гірські річки та ліси, мальовничі куточки західної України, гуцульська гостинна культура. Романтика та яскраві емоції чекають Вас у нашому велотурі по Карпатах!
Велотур з поселенням у дерев’яному котеджі зі всіма сучасними умовами, смачна домашня українська кухня – це основні складові чудового відпочинку. Цікаві маршрути цього туру стежками та хребтами розкриють для Вас наймальовничіші куточки, ознайомлять  з пам’ятками архітектури та допоможуть Вам розвіятися і відпочити від сірості та повсякденності міських буднів. Насолоджуйтеся яскравим відпочинком разом з нами у велотурах Карпатами. Поселення в двохповерховому котеджі, 4 особи на поверх. З можливістью поселення в сусідні 2-ох місні номера за незначну доплату.

Зверніть увагу, що тур стартує щовихідних, а отже Ви завжди можете обрати найзручнішу для Вас дату. Є можливість приєднатись до туру на меншу кількість днів з розрахунком 500 грн/день (можна обрати тривалість туру від 2 до 7 днів).

тривалість: 5 днів
ціна: 3750 грн

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours