рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Відпочинок на гірськолижному курорті Буковель

Гірськолижний курорт Буковель справедливо вважається найкращим місцем для зимового відпочинку на лижах в Україні.

гірськолижний курорт Буковель

Основні переваги Буковеля:

  • велика кількість трас: до ваших послуг більше 40 трас загальною довжиною 50 км; звичайно не всі траси завжди відкриті, але їх все одно найбільше в Україні;
  • гарна підготовка схилів для катання: на всіх схилах щоночі працюють ретраки, які вирівнюють бугри та засипають кригу; за потреби включаються снігові гармати, які додають свіжого снігу на траси; щоправда іноді можна зустріти камінці та трасі, але їх завжди можна оминути;
  • освітлена траса біля другого витягу дає можливість кататись до 20.00; щоправда до вечора вона як правило вкривається буграми, але завзятого лижника то не зупинить;
  • велика кількість сучасних витягів: всі витяги на Буковелі підтримуються в належному справному стані, на сидіннях тепло і безпечено; є кілька швидкісних витягів;
  • розвинута інфраструктура: до ваших послуг безкоштовні туалети біля більшості витягів; бари-ресторани; прокат необхідного спорядження; школа інструкторів; ігрова зона для дітей; аптека; банкомат; продуктовий магазин; паркінги; рятувальна служба та багато іншого.

Звичайно в роботі такого монстра як Буковель можна знайти багато недоліків і помилок, але беззаперечно, що цей курорт найближче підійшов до європейського рівня сервісу.

тури на буковель

В сезон задоволення покататись на лижах на Буковелі коштує недешево. Але є періоди, коли катання коштує дешевше, крім того існує багато акцій від Буковеля, які дозволяють економити на спусках. Абонементи на підйоми бувають двох основних видів: на рази (наприклад на 20 витягів) та на дні (наприклад на 1 день необмеженого катання). Перевага абонементів "на рази" в тому, що їх можна використовувати впродовж кількох днів чи сезонів. А абонемент на один день дозволяє спуститись 20-30-40 разів, оскільки кількість підйомів тут не лімітується. На жаль, в 2011 році Буковель припинив продаж абонементів "на рази", але іноді їх можна купити у агентів чи просто з рук (куплені давно). Для тих, хто планує кататись менше повного дня (8.30-16.30) є абонементи на 3 години.

гірськолижний відпочинок на Буковелі

Для тих, хто планує відпочинок завчасно, Буковель пропонує різноманітні акції, які дозволяють суттєво економити на завчасній купівлі абонементів. Так, всю зиму діє акція Ранкова, згідно якої, з 7.00 до 9.00 в касах Буковеля абонементи на 1 день продаються зі знижкою 40% (пн-чт) та 20% (пт-нд та святковий період).

Найдорожче кататись в святковий період - з 28 грудня по 7 січня. В цей час один день катання буде коштувати в касі 396 грн (317 грн по Ранковій акції). Впродовж тижня (пн-нд) денний абонемент коштуватиме 336 грн. Найдешевше гірськолижне задоволення буде коштувати в несвятковий період, з понеділка по четвер - 202 грн по Ранковій акції.

Вартість абонементу на 3 години складає: у всі дні крім періоду "Святковий" - 252 грн (по акції "Ранкова": 151 грн (будні),  202 грн (вихідні)), в період "Святковий" - 297 грн (по акції "Ранкова": 238 грн).

На Буковелі є 3 траси (2, 7, 1R), які освітлюються ввечері (з 17.00 до 20.00).

Детальну інформацію про вартість абонементів на катання в Буковелі можна отримати на сайті он-лайн магазину Буковеля.

Зручна табличка з вартістю абонементів та вигідні пропозиції від Турклубу на сторінці Абонементи на підйоми на Буковелі

Карта витягів та трас на гірськолижному курорті Буковель

карта трас на буковелі

На Буковелі традиційно є траси 3 рівнів складності:

сині - для початківців - вони як правило досить пологі і довгі. Але часто внаслідок надмірної концентрації початківців, там буває досить небезпечно. А після обіду можуть з'являтись бугри, утворені різкими поворотами та гальмуванням. 

червоні - для досвідчених лижників - цих трас найбільше, вони бувають більш чи менш складні. Тут варто вибирати, які вам більше до смаку і де менше людей.

чорні - для спортсменів та експертів - цих трас досить мало, вони досить круті та небезпечні для початківців.

Але варто пам'ятати, що на Буковелі всі траси підтримуються в гарному стані та практично щоденно вирівнюються ретраками. Тому для лижників, які впевнено катались на Драгобраті, у Славському чи десь на Кавказі чи в Європі, буковельські траси не будуть здаватися складними. 

 

Прокат гірськолижного спорядження на Буковелі

Біля кожного паркінгу є пункти прокату спорядження, де для вас можуть підібрати лижі, черевики, палки, сноуборд чи шолом. В прокаті є спорядження різних рівнів і вартості. Так лижний комплект (лижі, черевики, палки) базового рівня у будні несвяткові дні буде коштувати 85 грн/день, а комплект найвищого рівня коштуватимуть 210 грн. На Новий рік ціни збільшаться відповідно до 115 грн та 360 грн. Звичайно дешеві лижі не в найкращому стані, але за 210 грн можна отримати гарні практично нові лижі. На прокат спорядження також діють ранкові знижки 30% та 20%. Крім того дорогою до Буковеля ви побачите багато пунктів прокату лижного спорядження, де пропонують дещо нижчі ціни.

Більше інформації про прокат лижного спорядження на Буковелі на сайті курорту.

 

Буковель. Лижний сезон 2011-2012

 

Погода на Буковелі

Вебкамери Буковеля

Тури з катанням на Буковелі

Транспортні перевезення на Буковель

Прокат гірськолижного одягу на Буковелі

Зимові розваги на Буковелі

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours