рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Рафтинг в Карпатах: сплави по Білому Черемошу та Пруту

Для досвідчених туристів, що неодноразово сплавлялись порогами Чорного Черемошу, крім класичних рафтинг-турів пропонуємо також організувати окремі сплави на Білому Черемоші та Пруті.

Обидві ріки вважаються більш складними для сплаву, ніж Чорний Черемош. Прохідні для катамаранів та невеликих рафтів лише навесні, у високу та середню воду, або ж після дощів влітку. В малу воду для рафтингу непридатні. Ділянки сплаву містять більше цікавих перешкод в порівнянні із Чорним Черемошем, тому рафтинг на Пруті та Білому Черемоші зазвичай значно екстремальніший, драйвовіший, а, отже, потребує попередніх навичок сплаву гірськими річками.

Рафтинг на Білому Черемоші

Рафтинг на Білому Черемоші

Побратим Чорного Черемоша протікає менш заселеною територією, на берегах рідко можна побачити затишні гуцульські садиби, точно так само як і пристойну дорогу. Тож для початку треба бути готовим до чарівних гірських пейзажів та бездоріжжя під колесами. Для самої ж річки характерна значна кількість несподіваних поворотів, різких зливів, серйозних порогів. Кам’яні кількаметрові стіни на берегах тільки додаватимуть колориту для сплаву. Фінішуватиме сплав в Устеріках, на місці злиття Білого та Чорного Черемошу.

Протяжність сплаву близько 20 км
Тривалість сплаву 4-5 год
Вартість 770 грн/ос. (для групи min 5 осіб)

Рафтинг на Пруті

Рафтинг на Пруті

Одна з найскладніших для рафтингу річок в Україні. Гуркотливий та потужний Прут тішить хорошою водою переважно тільки навесні. Вода в річці підіймається швидко і несеться могутнім потоком, що зумовлено значним перепадом висот.

Рафтинг на Пруті найбільш екстремальний серед усіх карпатських рік. Але велика кількість вражень також потребує і хорошої підготовки та досвіду. Тож Прут зазвичай добряче лоскоче нерви навіть бувалим туристам-водникам. На ділянці для сплаву потрібно пройти ряд порогів, найцікавіші з яких Водоспадний, Прикарпатський, Довбуша. Родзинкою ж Прута безперечно можна вважати прохід водоспаду Пробій IV к.с. – найсерйознішої водної перешкоди на річках України (можливий лише за відповідного рівня досвіду групи, тільки за рішенням інструктора).

Протяжність сплаву близько 10 км в низьку воду
може досягати 30 км в високу воду
Тривалість сплаву 3-4 год
Вартість 700 грн/ос. (для групи min 5 осіб)

Зверніть увагу!

  • Сплав на Білому Черемоші та Пруті можливий лише за достатнього рівня води, зазвичай у квітні – на початку травня
  • Рафтинг на Білому Черемоші та Пруті потребує хорошої фізичної форми та попередньої підготовки, тож до сплаву допускаються лише особи, що мають досвід сплавів у високу воду на Чорному Черемоші. Бажано попередньо організувати один сплав порогами Чорного Черемошу
  • Зустріч із групою відбувається у нашому рафтинг-таборі, що в с. Дземброня.
    Додатково можемо організувати трансфер групи із Яремче, або з Івано-Франківська
  • Для рафтингу на Пруті зустріч групи може відбуватись в Яремче або Татарові
  • У вартість сплаву входить прокат загального водного спорядження (місце на судні, весло, шолом, рятувальний жилет), робота інструктора, трансфер із рафтинг-табору у с. Дземброня до місця сплаву та назад. Прокат одягу для рафтингу оплачується окремо
  • Вартість вказана для групи із мінімальною кількістю учасників 5 осіб. Якщо ж Ваша група чисельно менша, вартість сплавів пропорційно зростатиме

Або ж приєднуйтесь до стандартних програм турів:

Рафтинг в Карпатах: Дві ріки (Чорний Черемош, Прут)

Рафтинг в Карпатах: Три ріки (Білий Черемош, Чорний Черемош, Прут)

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours