UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Сплав Південним Бугом: П‘ять днів на Південному Бузі

Ціна: 3800 грн
Тривалість: 5 днів
Замовити тур

Якщо у вас є запитання, зателефонуйте нам

+38 096 212 40 71

banner picture
Сплав Південним Бугом: П‘ять днів на Південному Бузі

Спокійні плеса й бурхливі пороги, мальовниче узбережжя Гранітного Побужжя, ласкаве сонце й тепла вода - усі ці принади поєднав у собі величний Південний Буг.

Включено у ціну
Ціна не включає
День 1. Сплав по Південному Бугу

  • об 11:00 зустріч на залізничному вокзалі м. Вінниця
  • виїзд до місця початку сплаву
  • обід-перекус
  • збір катамаранів, підготовка до сплаву, інструктаж з техніки безпеки
  • сплав м. Тиврів - с. Соколинці, 11 км
  • під час сплаву огляд мальовничих скель в с. Звониха, де тренуються скелелази
  • розбиття табору, вечеря

День 2. Сплав по Південному Бугу

  • сніданок, збір табору
  • сплав с. Соколинці - поріг Київський, 17 км
  • обід під час сплаву
  • тренування, катання і купання на порозі - справжнє похідне джакузі
  • розбиття табору, вечеря

День 3. Сплав по Південному Бугу

  • сніданок, збір табору
  • сплав поріг Київський - с. Сокілець, 16 км
  • обід під час сплаву
  • проходження каскаду Печерських порогів; огляд покинутого млина і костелу
  • розбиття табору, вечеря

День 4. Сплав по Південному Бугу

  • сніданок, збір табору
  • сплав с. Сокілець - с. Вишківці, 16 км
  • обід під час сплаву
  • розбиття табору, вечеря

День 5. Сплав по Південному Бугу, огляд Немирівського скіфського городища

  • сніданок, збір табору
  • сплав с. Вишківці - м. Брацлав, 11 км
  • розбір катамаранів, обід
  • виїзд до Вінниці, дорогою огляд Немирівського скіфського городища - найбільшого в межиріччі Дністра і Дніпра: його площа становила більше 100 гектарів, воно було обгороджене оборонним валом і ровом, що зберігся до наших днів; а ще, огляд збереженого парку і палацу княгині Щербатової (19 ст.)
  • завершення туру

Одяг та взуття:
  1. Дощовик поліетиленовий (-) (Оренда)
  2. Спортивний костюм
  3. Куртка і кофта
  4. Одяг для перебування в готелі (цивілізації)
  5. Кросівки
  6. Білизна
  7. Шорти
  8. Одяг для сплаву з довгим рукавом
  9. Сандалі для сплаву з кріпленням за п'ятку
  10. Кепка/панамка
  11. Купальник/плавки
  12. Взуття для рафтингу
  13. Сонцезахисні окуляри
Спорядження:
  1. Спальний комплект (спальник+килимок) (Оренда)
  2. Намет
  3. Особистий посуд: металева або пластикова (щоб не розбилась) тарілка, ложка, кружка
  4. Сумка дорожна/рюкзак
Інше:
  1. Крем від засмаги
  2. Засоби гігієни: зубна щітка, паста, рушник
  3. Фотоапарат/відеокамера, мобільний
  4. Сміттєві мішки
Фізична підготовка та безпека

Сплав по Південому Бузі підійде тим, хто хоче провести час активно, проте не надто екстремально. Підійде і сім’ям з дітьми чи активним людям старшого віку. Ріка рівнинна, практично без порогів, виняток становлять окремі ділянки.

Перед початком сплаву учасники отримують жилети. Основним плавзасобом є катамаран, рідше використовуємо рафти та байдарки. Для зручності учасників катамарани обладнуються сидіннями й палубою для перевезення особистих речей. Одне місце на судні відводиться інструктору.

Транспортування речей, проживання та гігієна

Транспортування речей

Відпочинок на Бузі у формі сплаву не має транспортного супроводу. Речі учасників та загальне таборове спорядження сплавляється на катамаранах разом з групою. Для перевезення речей катамарани обладнуються палубою. Щоб особисті речі не намокли, потрібно їх герметизувати. З цим завданням чудово впораються цупкі поліетиленові мішки, в які потрібно помістити речі, перед тим як складати їх у сумку чи рюкзак. Загортати сумку у поліетилен не варто, оскільки його легко пошкодити під час сплаву.

Мобільний зв’язок та живлення

Територія, на якій проходять сплави на катамаранах та рафтах, охоплена мережею мобільних операторів Київстар, Vodafon, проте є місця, де якість зв’язку значно знижується через природні перепони. Доступу до електрики не буде, тож намагайтесь берегти заряд акумулятора, використовуючи телефони чи інші гаджети лиш в разі крайньої потреби.

Ночівля

Рафтинг тури на Південному Бузі передбачають ночівлю у наметах. Наші намети розраховані на 2-4 осіб і багаторазово перевірені в грозу та вітер. Використовуємо намети таких фірм виробників як Hannah, TerraIncognita, Sportland.

Ночівля

Для ночівлі знадобиться спальний мішок та каремат. На місцях ночівлі немає обладнаних душових кабін чи туалетів. Воду для вмивання завжди можна набрати у джерелі й при потребі трішки підігріти на вогнищі. При бажанні можна замовити похідну баню. У якості туалету використовуємо намет і щоб не захаращувати стоянки - лопатку для закопування екскрементів.

Погода та рівень води

Клімат у басейні річок досить м’який, із помірною спекою та короткими грозовими дощами. Зазвичай тут на кілька градусів тепліше, ніж на інших територіях. Сплави по Південому Бузі тривають з травня по вересень і погода може бути дуже мінливою: денна спека змінюється холодними вечорами, сонячний день може закінчитися дощем. Тому збираючись на рафтинг у травні та червні, крім шортів та футболки треба захопити й теплі речі, влітку не варто забувати й про дощовик.
Обов'язково візьміть з собою сонцезахисний одяг. Футболка на довгий рукав, капелюх, легка сорочка та штани збережуть вас від спеки та опіків.
Влітку зустрічаються обмілілі ділянки ріки довжиною 20-30м.  В таких місцях всі туристи перетягують катер до глибоководної ділянки. 
Варто взяти з собою зручне взуття, що фіксується на нозі і добре переносить воду.

Подорож з дитиною та домашніми тваринами

Сплав підійде для сімей з дітьми, оскільки ріки рівнинні і практично без порогів. Для дітей, що беруть участь у спавах по Південному Бугу діють знижки: для дітей віком до 6 років участь безкоштовна, для дітей віком до 12 років діє знижка 50 %.

Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Ви несете повну відповідальність за поведінку тварини. Якщо через присутність тварини власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.

Особливості харчування

Ми готуємо їжу в умовах похідної кухні. Страви схожі на ті, які готують в спортивних походах:каші з м'ясом, перші страви, український борщ, салати або нарізка з сезонних овочів, багато печива. Можна спробувати банош і куліш.

Для організованих та корпоративних груп пропонуємо додаткове меню.

Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.

Для вегетаріанців  подаємо ті ж страви, що готуються для всіх, але без м'яса, з додатковою порцією сиру.