UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Гуцул райд - радіальний велотур

Ціна: 3000 грн
Тривалість: 5 днів
Замовити тур

Якщо у вас є запитання, зателефонуйте нам

+38 096 212 40 71

banner picture
Гуцул райд - радіальний велотур

Подорожуючи Карпатами на велосипеді, Ви поринете в атмосферу мальовничих гір, де на Вас чекає чарівна природа, свіже повітря Карпат, яке оживляє відчуття та оновлює здоров’я, чарівні краєвиди, гірські річки та ліси, мальовничі куточки західної України, гуцульська гостинна культура. Романтика та яскраві емоції чекають Вас у нашому велотурі по Карпатах!
Велотур з поселенням у дерев’яному котеджі зі всіма сучасними умовами, смачна домашня українська кухня – це основні складові чудового відпочинку. Цікаві маршрути цього туру стежками та хребтами розкриють для Вас наймальовничіші куточки, ознайомлять  з пам’ятками архітектури та допоможуть Вам розвіятися і відпочити від сірості та повсякденності міських буднів. Насолоджуйтеся яскравим відпочинком разом з нами у велотурах Карпатами. Поселення в двохповерховому котеджі, 4 особи на поверх. З можливістью поселення в сусідні 2-ох місні номера за незначну доплату.

Зверніть увагу, що тур стартує щовихідних, а отже Ви завжди можете обрати найзручнішу для Вас дату. Є можливість приєднатись до туру на меншу кількість днів з розрахунком 500 грн/день (можна обрати тривалість туру від 2 до 7 днів).

Включено у ціну
  • Проживання в котеджі

  • Оренда велосипеда і спорядження (за власний велосипед мінус 100 грн/день)

  • Харчування (сніданок,  вечеря) на базі ВелоРАЙд, бутерброди в дорозі

  • Супровід інструктора

  • Трансфер згідно програми

     

Ціна не включає
  • Проїзд з Івано-Франківська до Микуличина - 50 грн.

  • Вхідні квитки у Карпатський національний парк, музеї, вольєри - 20 грн.

  • Сауна (за бажанням) - 400 грн\2 год.

День 1

Розпорядок дня: 

09:00 - 09:30 - Сніданок
09:30 - 10:00 - Збори
10:00 - 10:15 - Виїзд на велотур
15:00 - 17:00 - Повернення на базу
17:00 - 18:00 - Душ, прання
18:00 - 19:00 - Вечеря
19:00 - 23:00 - Вільний час

 

Ранок. Прибуття потягом до Івано-Франківська, переїзд до Микуличина. Поселяємося в котеджі, сніданок, збори. Після ознайомлення з технікою безпеки, вирушаємо в Яремче, оглядаємо водоспад "Пробій", вольєрне господарство з оленями та дикими кабанами, водоспад "Дівочі сльози", монастирі, церкви, сувенірні ринки, скелі. Після мандрівки повертаємося до місця проживання.

Цікавинки дня: Найцікавіше місце в Яремчі – це восьмиметровий ступінчастий водоспад «Пробій», над яким перекинутий пішохідний міст через р. Прут. З однієї сторони мосту розташований гуцульський ринок, на якому можна придбати різноманітні сувеніри, виготовлені руками місцевих умільців, а з іншого боку – пам’ятка архітектури – ресторан «Гуцульщина». З окраїни поселення зі сторони с. Ямна можна дістатись до скель Довбуша стежкою, що названа його іменем. Місцеві скелі та печери овіяні легендами про уславленого лідера опришків.

Рельєф рівнинний, асфальт (40 км).

День 2

Прокидаємося зранку, снідаємо, та вирушаємо на велосипедах до водоспаду Гук по маршруту «Президентський». Наступна частина маршруту - Ворохта з довгими кам’яними мостами - віадуками, споруджені за Австрійської імперії у 1894 році. У Ворохті любителів гострих відчуттів чекає повітряний екстрим Зіп Лайн, який дозволяє здійснити політ над землею довжиною в 700 метрів. Після чого повертаємося з найкращими враженнями в Микуличин.

Цікавинки дня:
Водоспад Гук: В Карпатах чи не кожний третій водоспад - то Гук. Гучний тому що, чути здалеку. Тому називатимемо ось цей, розташований в кількох кілометрах від Микуличина, повним титулом - Гук Женецький. Гучний, та ще й жене кудись, не дивлячись. Бо річечка, яка спадає з 15-метрової висоти з гучним шумом, так і називається - Женець.
Залізничний арочний міст (віадук): У Ворохті знаходиться і один з найстаріших і найдовших кам’яних арочних мостів Європи (130 м), довжина однієї з арок - 65 м.. Цей знаменитий залізничний міст збудовано в 1894 році і прослужив він до 2000 року. Зберігся у Ворохті один з найдавніших храмів дерев'яної архітектури XVII століття – церква Різдва Пресвятої Богородиці. Вона була збудована у 1615 р., коли Ворохта була ще присілком с. Микуличин, і серед інших однотипних гуцульських храмів вирізняється найбільш досконалими пропорціями та гармонійними формами. 

Рельєф рівнинний, грунт\асфальт (45 км).

День 3

Сніданок, сьогодні у нас екватор нашого туру, проведемо його без навантажень, адже завтра на нас чекає підйом в гори. А зараз прокатаємось в своє задоволення до найсучаснішого гірськолижного курорту в Україні – Буковель. В Татарові зупинимось біля братської могили австрійських солдат з пам'ятником часів Першої світової війни. На Буковелі буде можливість піднятись підйомником на оглядовий майданчик, звідки відкривається чудовий вид на красуню Говерлу та загадкові Горгани. В теплу пору року буде можливість купатися в озері.

Цікавинки дня: 
Буковель: Наймолодший і найбільш зростаючий гірськолижний курорт України. На Буковелі діє байк парк, три велотраси різного рівня складності загальною протяжністю близько 11 км. Створювати байк-парк на Буковелі допомагав Ярослав Лукан, директор і творець байк-парку в Чехії.

Рельєф рівнинний, асфальт (50 км).

День 4

Сніданок, швидко збираємось щоб не запізнитись на потяг о 10:00, яким ми під'їдемо декілька зупинок до початку нашого наступного маршруту. Починається він на кордоні між Івано-Франківською та Закарпатською областями в с. Вороненка. Маршрут проходить старим польсько-чехословацьким кордоном на висоті 1000 м.н.р.м. до перевалу Беркут. З перевалу нас чекає незабутній швидкісний спуск. 

Цікавинки дня:
Яблуницький перевал: (Татарський перевал) висота — 931 м. над рівнем моря. Розташований на території Гуцульщини, на межі Закарпатської та Івано-Франківської області, на південно-західній околиці села Яблуниці. Через Яблунецький перевал у XIII ст. проходила в південно-західну Європу монголо-татарська орда (звідси друга назва). На перевалі знаходиться великий сувенірний ринок, відомий і в Карпатах і по всій Україні. Тут можна придбати унікальні вироби народних майстрів зі шкіри та хутра, кераміки, металу, дерева.

Рельєф гірський, грунт\асфальт (35 км).

день 5

Сніданок. Сівши на велосипед ми досить швидко потрапляємо в казкове місце каменю і води – це каньйон річки Прутець-Чемегівський. Тут варто затриматись, походити серед великих брил та скель порослих мохом різноманітних кольорів. Якщо дозволить погода, можна буде покупатись. Далі рухаємось дорогою вздовж каньйону до місця, де наповнюють нафтою вантажівки, після чого транспортують чорне золото на Надвірнянський нафтопереробний завод. Доїхавши до крайньої хати села без електроенергії та інших благ цивілізації повертаємось до місця проживання.

Цікавинки дня:
Каньйон на р. Прутець-Чемегівський: Вздовж річки Прутець утворився кам'яний каньйон, який простягається на багато кілометрів і вражає своєю красою. Рухаючись вздовж каньйону видно різноманітну його природу, надзвичайно багату рослинність, яка там немов вросла в його камяні стіни. Вздовж каньйону є залишки старої вузькоколійної залізниці,  по якій колись транспортували ліс. 

Рельєф гірський, грунт\асфальт (35 км).

День 6

Зранку снідаємо і знову сідаємо на велосипеди. Маршрут починається біля моста через річку Прутець. Вздовж річки рухаємося до скель Костел, асфальт швидко закінчується, та починається важкий підйом на гору, але про труднощі нам допомагають забути ягоди, які ростуть обабіч дороги. Далі їдемо на гору Рокита. Тут у гуцульській колибі познайомимось з пастухами, та скоштуємо справжнього полонинсько сиру (будз, вурда) та масла. На вершині фотографуємося, обідаємо, та їдемо через мальовничі полонини на гору Маковицю, спускаємося в Ямну і їдемо до місця проживання.

Цікавинки дня:
Гора Костел (або Костьол): Вивершується потужною скелею.
Гора Рокита (1111 м.н.р.м.): У ясну погоду з гори Рокита видно ледь не половину Гуцульщини та навіть її «ворота» — покутське місто Коломия, а також обласний центр Прикарпаття - Івано-Франківськ. А з інших вершин, її можна безпомилково знайти за чітким орієнтиром — потужною ретрансляційною вежею.
Гора Маковиця: Вершина Маковиці і її схили покалічені траншеями окопів, виритих ще в часи Першої і Другої світових війн. Тут відбувалися тяжкі бої. А на горі Смерічок, яка стоїть на хребті, що тягнеться від Делятина, від вершини Малевої до вершини Лисини-Космацької - від артилерійського вогню росіян загинуло багато румунських вояків. Жителі з ближніх сіл у свята ходять на гору Смерічок молитися. Ще дотепер знаходять стріляні гільзи від рушниць і гармат, а корпуси гарматних снарядів гуцули використовують як ковадла для клепання кіс.

Рельєф гірський, грунт (25 км).

День 7

Снідаємо та вирушаємо на гору Ліснів. Довкола ліс, ягоди та гриби. Після затяжного підйому виходимо на полонину Ліснів (1200 м.н.р.м.), далі їдемо по хребту долаючи його вершини, які за це нам дарують захоплюючі спуски. З вершин хребта відкриваються чудові краєвиди на Горгани та на весь Чорногірський хребет. Там фотографуємося на пам'ять і повертаємося до садиби, де обідаємо перед дорогою до дому. Потім, отримавши найкращі враження і масу позитивної енергії, вирушаємо до Івано-Франківська.

Цікавинки дня:
Чудові краєвиди: Вашим очам відкриються безмежні простори гірських лісів та полонин.
Горгани: Система гірських хребтів у зовнішній смузі скибових Українських Карпат, які розташовані у Івано-Франківській та Закарпатській областях. Вони простягаються на 75 км з північного заходу від долини Мизунки і Ріки, на південний схід до долини Пруту, а ширина із заходу на схід становить 40 км.

Рельєф гірський, грунт (25 км).

Информация еще не добавлена