RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Сплав по Днестру на майские праздники

Після затяжної зими багато з нас скучили за пригодами та активним відпочинком. Всім хочеться втекти кудись за місто, загубитись серед дерев на природі і щоб обов’язково поруч була вода. В Україні травневі свята -  прекрасна нагода набратись енергії у природи та добряче відпочити з користю. Прекрасним відпочинком є сплави по Дністру!

 

Сплав по річці Дністер сподобається як дорослим мужчинам так і тендітним леді, а особливо пізнавальною поїздка буде для маленьких поціновувачів весняного відпочинку. Якщо взагальному говорити про сплави Дністровським каньйоном то він підійде людям будь-якого віку, головне присутність не стримного  бажання до мандрівки.

 

Замовляючи тур по Дністру обов’язково ознайомтесь якими ділянками прокладений маршрут, скільки часу виділино на сплав, на прийоми їжі  і на відпочинок для себе. Попередньо перегляньте, яку відстань ви гристиме протягом дня. Весною річка, зазвичай, повноводна, тому течія швидша, це прискорює подолання річки. Ви можете обрати відпочинок від одноденного сплаву і до семиденного. Наші маршрути складали досвідчені інструктори, завжди продумане місце для таборовуння з зручним заїздом, обов’язково враховуємо ситуацію з деревами, відвідуємо різні автентичні пам’ятні скульптури та фортеці. Під час маршруту знайомимось з місцевою культурою, відвідуємо водоспади. Також враховуємо ваші побажання та ідеї щодо відпочинку.

  

Якщо є новачки в цьому ділі, ласкаво просимо на відпочинок по Дністру! Весною це прекрасна нагода для навчання, оскільки річка спокійна та ідеальна для водного походу по Дністру. Це хороша нагода розім’яти мязи тіла, злапати теплі промінчики весняного сонечка, зробити багато  гарних світлин, щоб оновити свої сторінки в соціальних мережаж, поласувати смачнющею їжею біля багаття та спостерігати за зірками у вечірньому небі. Це чудова місце для знайомств або ж проведення ще одного уікенду з дорогими для тебе людьми для яких, на жаль, не завжди так вистачає часу.

 

Сплавы по Днестру

Рафтинг на Черемоше

Рада Дараба - кемпинг в Карпатах

Поход на Поп Иван летом

Восходжение на Казбек