RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Рада Дараба в Карпатах на Черемоше

Рафтинг-лагерь "Рада Дараба" на берегах Черного Черемоша в с. Красник создан и оборудован специально для любителей активного отдыха.

Рафтинг-табір "Рада дараба" на берегах Чорного Черемошу у с. Красник створений та обладнаний спеціально для любителів активного відпочинку. У таборі облаштовано наметове містечко під укриттям від дощу, склад для зберігання спорядження для рафтингу, кімнату для переодягання та сушки одягу, простору їдальню для прийому їжі, стаціонарний санвузол, умивальники та душ, стоянку для автомобілів, ігровий блок та вечірнє вогнище, а також проведено безлімітний Wi-Fi. 
Для більш комфортнішого перебування на території табору побудований зручний новий хостел з 7-ми місним розміщенням, і будинок сімейного типу з дво-, три-, чотиримісних кімнат. 
У нас можна замовити: рафтинг по гірських річках на рафтах чи байдарках, сходження на Піп Іван, Говерлу чи кількагодинні прогулянки в гори, катання на конях, екскурсії до гуцульських музеїв тощо. Про приємний відпочинок у Карпатах вам нагадуватимуть наші рафтинг-сувеніри (магніти, бандани, футболки).

В лагере обустроен:

- хостел с двумя 7-ми местными и двух-, трех-, четырехместными номерами с двухъярусными, раздельными кроватями для 24 человек;
- кемпинг с двух-, трехместными палатками под укрытием от дождя;
- склад для хранения снаряжения для рафтинга (рафты, катамараны, байдарки, весла, каски, жилеты, гидроодежда);
- комната для переодевания и сушки одежды;
- просторная столовая для приема пищи;
- санузел, умывальники и душ;
- стоянка для автомобилей;
- игровой блок и место для огня;
- Wi-Fi. 

Дараба хостел:

2 - 4-ох местные номера


Удобства:

Подробнее с стоимостями вы можете ознакомиться на странице услуг в рафтинг-лагере "Рада Дараба"

Как добраться в рафтинг-лагерь "Рада Дараба"