RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Туры на майские праздники 2021

Незабаром травневі свята! В Україні – це державні вихідні. Кожен з нас планує провести їх цікаво та з користю. Ми пропонуємо вихідні на природі,  де гори і вода,  дві стихії які поєднуються між собою. Там ви забудете про міську метушню, надокучливі дзвінки, презентації, та домашню роботу. У вас буде можливість провести час у веселих компаніях, зробити вдалі кадри фото і ділитись з друзями. Ми організовуємо сплави в Україні по декількох річках. 

Рафтинг на Чорному Черемоші
Весна – ідеальна пора року для рафтингу. Саме в цей період тануть сніги і річка стає повноводною, а хороший рівень води для рафтингу – це запорука вдалого катання та маси емоцій. На травневі свята ми підготували для вас рафтинг-тури. Обираючи тур в Карпатах ви зможете обрати саме той, який найбільше підходить саме вам, де є поєднання декількох річок різної складності, або ж спокійнішу річку для початківців. Ще є тури де піші походи в гори о'бєднані з рафтингом на Черемоші. Отож, в продовж декількох днів ви матимете змогу отримати максимум адреналіну за короткий період часу.

Сплави по Дністру та сплави по Південному Бузі
Ще один цікавий варіант для відпочинку – провести травневі свята на Дністровському каньйоні або на Південному Бузі. 
Тури по Дністру вважаються більш спокійнішими, оскільки річки рівнинні, без порогів, тому відпочинок принесе вам релакс і задоволення. Тут можна зловити перші промінчики сонця та легеньку засмагу. Під час туру передбачено безліч різноманітних краєвидів, заплановані екскурсії, та відвідання архітектурних пам’яток і печер.
Рафтинг на Південному Бузі по особливому вам сподобається, адже спокійна течія річки а багаторазове катання дасть вам можливість спробувати різні види сплаву.

Походи в Карпати 
Трекінг в Карпатах весною вам сподобається! Атмосфера першопрохідця після зими додасть гострих відчутів та ентузіазму. Під час походу в гори можна милуватись крокусами, які тільки починають бачити світ,  як починає зеленіти все довкола і ковтнути чистого гірського повітр’я. Ми ночуватимемо в наметах, споглядатимемо за вечірнім небом біля теплого вогнища. У нас є тури як одноденні так і на декілька днів, отож вирбір за вами.

Сплави по Збручі і Случі
Якщо вам хочеться відвідати інші ріки то тури по Збручі і Случі саме для вас. Цей відпочинок підійде як пошановувачам великих гучних компаній так і сімейного відпочинку. Побачимо  надзвичайно  колоритну  місцевість, мальовничі пейзажі та руїни замків і фортець.

 

Сплавы по Днестру

Рафтинг на Черемоше

Рада Дараба - кемпинг в Карпатах

Поход на Поп Иван летом

Восходжение на Казбек