RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Туры на День Конституции 2021

І ще одне свято в Україні, яке вважається державним вихідним. Чудова можливість відволіктись від буденних справ, та творити незабутні моменти. Ви можете зібрати «свою»  компанію або ж ми вас доєднаємо до вже існуючих груп, при чому це хороша нагода знайти нових друзів та однодумців. До вашої уваги представлений водний та гірський відпочинок.

Сплави по рівнинних ріках

Ви давно хотіли б сплавитись, але ніколи не ризикували спробувати цей вид відпочинку? Сплав по Дністру – однозначно для вас. Сплав на байдарках по Дністру принесе вам масу емоцій. Річка  не складна, спокійна течія – це саме те з чого потрібно починати людям, які вперше починають активний відпочинок на воді. Тури на День Конституції  є одноденні та на декілька днів. Майже в кожній програмі передбачений не лише  сплав Дністровським каньйоном, а й місцеві екскурсії на території перебування та відвідання  пам’яток.

Рафтинг на Черемоші та Південному Бузі

Бракує адреналіну в крові? Тоді вам потрібно потрапити на рафтинг в Карпатах. Ці веселощі для людей, які прагнуть пригод. Ми пропонуємо рафтинг-тури  з нашого табору по річці Чорний Черемош. Досвідчені інструктори допоможуть  сплавитись гірською річкою, а потім ще нагодуємо смачною вечерею, яка після активного дня буде в самий раз.

Не менш цікавим буде рафтинг на Південному Бузі. Краєвиди Вінничини по особливому гарні влітку, ми драйвові проведемо час на воді і ознайомимось з цікавими пам’ятками навколо.

Пішохідні походи в Карпати

Ще одна хороша ідея, як провести святкові вихідні – це сходження в гори літом. Оптимальна температура, тепленьке сонечко, приємні моменти, підкорення вершин, мальовничі пейзажі, романтична ніч в наметі, незабутня зустріч та захід сонця, це все чекає на вас! Ми підготовили для вас різної складності піші тури в гори. Отож, обирайте саме той який підходить вам найбільше.


Сплавы по Днестру

Рафтинг на Черемоше

Рада Дараба - кемпинг в Карпатах

Поход на Поп Иван летом

Восходжение на Казбек