RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Рафтинг в Яремче

Рафтинг – тільки від вимови цього слова вирує адреналін в крові та невеличке приємне хвилювання. Рафтинг в Карпатах – це спортивний сплав або вид  екстремального спорту, який проводиться по гірських  річках на спеціальних плав засобах. Це командний вид спорту, тому потрібно уважно слухати та виконувати вказівки капітана.
 
Чорний Черемош, Білий Черемош, Прут, Південний Буг – вважаються найкращими гірськими  річками. Поблизу міста Яремче протікає річка Черемош. Перевагою річки Чорний Черемош є широка та довга долина водозбору. Ще рафтинг на Черемоші комфортний тим що вздовж річки розташована дорога, та зручні заїзди для автомобіля. Щоб рафтинг тур у Яремче був безпечний, а ви отримали задоволення потрібно обрати компанію де працюють найкращі майстри своєї справи. Інструктори обов’язково кваліфіковані та досвідчені, із вмінням надати медичну допомогу та знанням краєзнавства. Вони подбають про зручне спорядження саме для вас.

Дальше йтиме мова про плавзасоби, які використовують для рафтингу в Україні. Найбільш поширеним є судно під назвою – рафт, це надувний човен. Також використовують катамарани, байдарки, каяки.

Цей вид розваги не потребує попереднього досвіду, тому  радо запрошуємо усіх бажаючих стати учасниками активних пригод. Достатньо  правильно підібраного спорядження та невеличкого інструктажу перед самим сплавом, і  все ви,  готові долати інтенсивну течію.
 
Ми впевнені, що рафтинг на Черемоші вам сподобається! Ви побачите відпочинок в Карпатах з іншого ракурсу,  добряче драйвового, де можна перевірити свої нерви на витривалість і велич природи поглядом знизу.

 

Сплавы по Днестру

Рафтинг на Черемоше

Рада Дараба - кемпинг в Карпатах

Поход на Поп Иван летом

Восходжение на Казбек