RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Сплав по Днестру на байдарках

Сплав по річках України - це досить розвинений вид активного відпочинку. Понад двадцять річок в різних регіонах користуються популярністю серед поціновувачів рафтингу і сплавів на катамаранах, рафтах, байдарках і каяках. Річки з порогами 2-3 категорії складності знаходяться в Карпатському регіоні та в Центральній Україні, в інших регіонах річки переважно зі спокійною течією і відмінно підходять для сімейного відпочинку. Особливо цікавим є туристичний район Подністров'я, де ріки течуть в мальовничих глибоких каньйонах висотою близько 200 м. Однією з таких природних цінностей є річка Дністер.


У чому привабливість сплаву по Дністру?
Сплав на байдарках по Дністру - одне з найбільш захоплюючих турів в Україні. Магнетизм такого відпочинку обумовлений природною неповторністю живописних ландшафтів: печери і гроти, водоспади і острови, пам'ятники природи і архітектури, скелясті береги, оригінальні травертинові скелі і геологічні відслонення. Все це - дика і недоторканна природа, своєрідний куточок тиші і спокою. Сплав по Дністровському каньйону проходить в значній віддаленості від міської суєти і таким чином створює повне усамітнення з природою. Задоволення від такого відпочинку отримає будь-яка людина, незалежно від віку і рівня фізичної підготовки.


Дністер туристичний: що дивитися?
При проходженні водного маршруту можна відвідувти екскурсії уздовж Дністровського каньйону. В цьому краї різноманітних пам'яток більш ніж достатньо. Всі бажаючі, в залежності від обраного маршруту, зможуть відвідати руїни Раківецького замку, поглянути на австрійську резиденцію в Коропці, піднятися на Червону гору з її унікальним кліматом, захоплюватися з вершини островом Інь і Янь, спуститися в печеру відлюдника в Литячах, побачити травертиновий водоспад Дівочі сльози або скупатись в найбільшому серед рівнинних - Джуринському водоспаді. Також з вершини Дністровського каньйону можна оглянути надзвичайну красу панорами Заліщицького півострова, відвідати історичні будівлі - Жванецьку, Хотинську чи Кам’янець-Подільську фортецю.


Сплав по Дністру дозволить повністю відпочити і допоможе набратися сил і енергії. Вирушаючи відпочивати на річку Дністер, ви зможете насолодитися дивовижними пейзажами і фарбами природи, відчути силу водної стихії і знайти ідеальне місце для рівноваги душі. Відпочинок на Дністрі здатний відкрити нові грані подорожі по річці і подарувати незабутні емоції.
 

Сплавы по Днестру

Рафтинг на Черемоше

Рада Дараба - кемпинг в Карпатах

Поход на Поп Иван летом

Восходжение на Казбек