рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Екстрім-гра: Гонки Андеграунд

Гонки Underground – 5 годинний екстремальний спелеоквест у печері Млинки
П’ять годин фізичного і психологічного навантаження у безперервному русі. 
Пересування у печері вимагає доброї фізичної підготовки, щоб протискатися у вузькі ходи і нірки, видиратися на кам’яні глиби, тримати рівновагу на хитких брилах, роклинюватися  усім тілом для подолання глибоких розщелин. Все це ми придобрили завданнями на кмітливість і вправність для всієї команди, в яких знадобляться і товаристський дух і сила і витривалість. 
Спробуйте – буде гаряче!

Як дістатися на тур?

Сезонність: січень - грудень
Тривалість: 1 день
 
Ціна: 540 грн
Маршрут:
 
У вартість входить:
  • робота інструктора

  • вхідна плата у печеру Млинки

  • прокат комбінезона і ліхтарика

  • ігровий реманент

У вартість туру не входить::
  • печерні сувеніри

Програма туру:

Тривалість гри: 5 годин.

Мінімальна кількість учасників: 5 чол.

У грі можуть брати участь як одна команда з 5-10 осіб, так і 3-4 команди. 

Завдання команди пройти весь маршрут за встановлений час і виконати всі завдання набравши якомога більше балів. Результати команди порівнюються із результатами інших команд, на основі чого: для гри кількох команд - визначається переможець ,  для гри однієї команди - присвоюється перехідний лідерський статус  (результати команд будуть розміщені у нас на сайті, лідерський статус буде переходити до найкращої з команд).

Опис етапів гри:

Учасники прибувають до Спелеохати, переодягаються у комбінезони і підходять до входу у печеру. На маршруті команду супроводжує інструктор, етапи учасники долають самостійно. Гра починається одразу із входу у печеру.

Світло Прометея – перехід зі свічками. Учасники рухаються  через вхідний лаз тримаючи в руці свічку. Маршрут проходить на ділянці з різкими спусками і підйомами, де потрібно підтримувати  і підсвічувати одне-одному, у вузьких лазах, де пройти можливо на ліктях і колінах, іноді по-пластунськи. 
Коментарі учасників: слід пам’ятати, що при різких рухах свічка може згаснути,  тому відстань між учасниками не має бути великою, щоб можна було вчасно відновити полум’я від свічки сусіда. В деяких місцях доводилось скупчуватись по троє-четверо – троє світять, один спускається/підіймається, бо потрібні всі свої ще й чиясь запасна рука… 

Нитка Аріадни – рух по нитці у абсолютній темряві. Команда підходить до закріпленої  на підлозі нитки і рухається по нитці у повній темряві. Маршрут проходить по лазу з кількома поворотами,  спусками і підйомами.
Коментарі учасників: це найтемніший і найголосніший етап. Втрату зору всі намагаються компенсувати гучними коментарями і м…ками. Постійно потрібно обмацувати все навкруги і остерігатися п’яток сусіда. Суцільна темрява мала б лякати, але у галасливому колективі зовсім не страшно… 

Перехід між етапами з подоланням Учбової розпори – тріщина шириною до метра , в деяких місцях, щоб перейти, потрібно діставати до однієї стіни руками, а до іншої - ногами.

Лазерне шоу - проведення лазерного променя по лабіринту використовуючи лазер  і дзеркала. Учасник з лазером фіксує його і передає промінь на перше дзеркало, це дзеркало потрібно повернути так, щоб потрапити на наступне дзеркало і так далі, з останнього дзеркала необхідно привести промінь у відмітку.
Коментарі учасників: спершу все здавалось просто, але коли почали, виявилось, що немає жодного в кого б страшенно не трусились руки. Перший промінь зловити найлегше, з кожним наступним заломленням це зробити стає все важче і важче. Найкраще в останні кілька секунд затримувати дихання…

Перехід між етапами з проходженням  Чортового горла – вузького лазу перекритого численним камінням з кількома поворотами, при проходженні яких здається, що тебе зав’язують у вузол.

Пекельний ковток – знайти і винесення воду з печерного важкодоступного озерця. Команда спершу знаходить печерне озерце,  у одному із кількох вертикальних спусків. Учасники набирають воду у пластикову чарку і переносять через вузький підйом, де необхідно лізти на животі вгору при цьому підтягуючись  і відштовхуючись  усім тілом, тому чарку доводиться нести у зубах. Води необхідно набрати у мірну ємність до певної позначки за встановлений час.

Коментар учасників: Наша команда довго не могла знайти озерце, а коли знайшли залишилось так мало часу, що встигли набрати воду лише по одному разу… 
Після першого учасника вода розхлюпалась і вихід став дуже слизьким, так що під кінець етапу ми були замучені, мокрі і брудні…

Перехід між етапами зі зворотнім проходженням Чортового горла і проходом Мустанга – колись тут треба було проповзати навколішках, тепер можна пройти пригнувшись.

Останній подих – прохід розпори з кулькою. Команда отримує по кульці і необхідно пронести її цілою  через розпору Фантазія – розпора названа так, бо щоб пройти її треби включити чинемало фантазії і використати всі частини тіла, для кульки ж залишаються лише зуби.
Коментар учасників:  з цього етапу учасники виходять без слів і без коментарів…

Перехід між етапами широкими приємними галереями, де можна згадати, що ти людина.

Орієнтування – перехід без супроводу інструктора з картою і збір маркерів. Маршрут проходить через галереї з багатьма відгалуженнями, у кожному з яких може бути захований маркер. Учасникам потрібно діяти згуртовано, оптимально розподілившись на тих, хто орієнтується по карті і тих хто шукає маркери.
Коментар учасників: розходились у відгалуження по двоє, далеко не відходили – вже за два повороти практично не було чути інших… швидко пройшли першу  частину, а далі заблукали – вивів інструктор після закінчення етапу :( … вже ближче до виходу почали впізнавати ходи! 

Закінчується етап орієнтування у вхідних залах, де на команду чекає останній етап Спелео-інтелект - вікторина на печерну тематику, тут будуть і прості запитання і загадки і задачі і ребуси.

Фініш. Вихід з печери. Підбиття підсумків. Нагородження.

Як доїхати додому?

Спелеохата на Google+

Корисна інформація:
Ваше ім'я
Телефон
Е-мейл
Кількість учасників
Дата початку
рррр-мм-дд
 

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours