рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Дитячий сплав, 5 днів

Сплав по Дністру для дітей. Пять днів на природі із помірними навантаженнями, іграми та розвагами, під наглядом вихователя в неймовірно мальовничих краєвидах.
Ваша дитина освоїть базові навики туриста: розставляти намет, збирати дрова і розводити вогнище, спробує приготувати похідну кашу. Також ми будемо грати у розвиваючі ігри з орієнтування, розгадувати задачки на кмітливість, розвиватися творчо: малювати та виготовляти іграшки із трави та соломи. Разом із тим ми відвідаємо цікаві історичні та природні обєкти та почуємо багато цікавих історій та легенд, будемо співати пісні. І звичайно, фізкультура - щоденна легка гребля, руханки та рухливі ігри.
Вперед до гурту на природі!

Діти від 10 років можуть приїжджати самостійно, або у супроводі дорослих (дорослим знижка -30%, до 2 ос.)
Діти до 5 років - безкоштовно.

Часті питання про сплави по Дністру та Південному Бугу

Сезонність: червень - вересень
Тривалість: 5 днів
 
Ціна: 3310 грн
Маршрут:
Довжина: 50 км

Івано-Франківськ - ріка Дністер, с.Незвисько - с.Устечко - Чортків

У вартість входить:
 • робота інструкторів, аніматорів, кухаря

 • прокат водного спорядження

 • харчування згідно з програмою

 • прокат наметів і загального спорядження

 • транспорт згідно з програмою

 • страхування

У вартість туру не входить::
Програма туру:

день 1

 • Зустріч на залізничному вокзалі м. Івано-Франківськ. Як дістатись на тур?

 • огляд центральної частини Івано-Франківська: ми побачимо рештки палацу Потоцьких та мурів давнього замку, пройдемо центральним сквером із химерними роботами ковалів, побачимо ратушу та кілька храмів.

 • Переїзд до місця початку сплаву, сніданок на галявині, підготовка суден до сплаву, знайомство зі спорядженням, вчимося пакувати речі, слухаємо інструктаж з техніки безпеки, обід на галявині

 • сплав с. Незвисько - с. Раківець, 8 км

 • Прибувши до місця початку сплаву у вас одразу з'явиться багато справ: перш за все знайти посуд і смачно поснідати, далі зорієнтуватися у власних речах, відібрати найнеобхідніше, а решту надійно спакувати, щоб не випало і не намокло. Речі готові. Займаємо місця на суднах, інструктор-капітан на кожному судні ознайомить вас із технікою греблі, розкаже як причалювати і відчалювати. По готовності забігаємо у воду по кісточки і штовхаємо судно. Все... Тепер суцільний відпочинок. Навколо пропливають дивовижні краєвиди Дністровського каньйону, а гребля надає відпочинку оздоровчого характеру.
  Розпочинається сплав від с. Незвисько, яке вважають археологічною скарбницею України, багатого на знахідки часів Трипільської культури (IV-III ст. до н.е). Існує також багато легенд про заховані неподалік скарби і унікальний підземний потік, який також поки що ніхто не знайшов.
  Перший день сплаву ознайомчий і короткий, зупиняємось на ночівлю у с. Раківець. Поселення з’явилось неподалік броду - одного із стратегічних на той час місць перетину річки. Для охорони броду у XVII ст. побудували фортецю, тоді навколо неї точилися численні бої. На сьогодні від фортеці залишилась одна вежа. Славиться Раківець також дуже смачною джерельною водою. 

 • Йдемо оглянути руїни фортеці, знайдемо джерело та травертинові гроти, на яких стояла фортеця.
  Після екскурсії встановлюємо табір - виносимо та розпаковуємо речі, встановлюємо намети. Цей вечір ми присвятимо ознайомленню із таборовим спорядженням - як користуватися наметами та спальниками, як правильно поставити намет.
  Поки готується вечеря, пограємо у ігри на знайомство, і спробуємо всіх запамятати. Ввечері запалимо вогонь та спілкуватимемось до ночі.

день 2

 • сплав с. Раківець - с. Копачинці, 12 км 

 • Ранкова руханка та сніданок. Збираємо речі і відчаліємо.

 • Сплавляємось сьогодні по відлюдних місцях, навколо лише високі заліснені береги Дністровського каньйону, тиша та спокій. Дуже рідко трапляються поодинокі хутори, або кілька хат із найближчого села. Непомітно минаємо село Уніж, яке в останні роки стало популярним місцем проведення етнофестивалів.

 • Сьогодні у нас день водний - ми присвятимо багато часу греблі на воді, познайомимось із різними видами управління судном, спробуємо покерувати самостійно. Ще проведемо гонки на катамаранах та "мокру естафету" - спробуємо гребти без весел, або плисти з веслом, але без катамарана, спробуємо перекинути катамаран і вилізти на нього зверху (на воді діти перебувають у рятувальних жилетах). Ще будемо бризкатися і обливатися - буде мокро та весело :).
  Також будемо плавати та засмагати.

 • Звершимо день сьогоднішній іграми біля вогнища.

день 3

 • сплав с. Копачинці -  с. Берем'яни, 10 км

 • На сьогодні запланований невеликий перехід, але багато цікавого окрім сплаву: вихід на Червону гору, з якої відкривається надзвичайний краєвид на панораму Дністра, та веселі ігри увечері. Тож збираємо табір і вирушаємо.

 • Через кілька годин причалюємо, сплав сьогодні триватиме лише першу половину дня. Розбиваємо табір та готуємо обід.

 • Після обіду вирушаємо на екскурсію до Червоної гори, що розташована у мальовничому Берем'янському каньйоні. Схили її є одним із найтепліших місць у каньйоні. Тут навіть у найлютіші зими сніг не затримується більше одного-двох днів: недарма місцеві жителі називають це місце "дністровськими субтропіками". За рахунок високих температур тут збереглося багато унікальних для нашого краю рослин. Про цю гору в народі складено не одну легенду.

 • Увечері групу чекатиме розважальна програма: спортивні змагання "Веселі старти" та вечірня ватра

день 4

 • cплав с. Берем’яни - с. Шутроминці, 13 км

 • Вранці пакуємось та прощаємось із місцями таємничого кохання Ядвіги та Миколи, що згідно із легендою загинули саме тут, в місці впадіння річки Стрипа у Дністер, і вирушаємо далі, милуємось прямовисними стінами Червоної гори. 

 • Сьогодні в нас на шляху цікаве село Хмелева, що розкинулося по обидва боки Дністра, при тому, що тут немає мосту. Місцеві мешканці використовують деревяні довбані  човники і так "плавають в гості" по неділях і на свята. У Хмелевій є магазин, тож можна підкупити трохи продуктів. Неподалік Хмелевої збереглося кілька ДОТів ("долговременная огневая точка") - бетонні схованки, місцеві кажуть, тут проходила ціла лінія із понад десятка таких укріплень за часів першої та другої світових воєн.

 • Закінчуємо сплав біля села Шутроминці, що своєю назвою завдячує сімї Шутерманів, що на початку 20 ст мали великий млин та хороше господарство над Дністром, але під час великої повіні, вся господарство а також всю родину безслідно змило. Сьогодні залишились лиш поодинокі плодові дерева та кущі.

 • Тут через Дністер проходить газопровід Уренгой-Помари-Ужгород.

 • Сплав закінчуємо до обіду. Обідаємо. А після обіду вирушаємо до печери Відлюдника у Литячах. Тут ми побачимо неймовірні краєвиди на річку і острівки Інь і Янь, заліземо у грот монаха, такі гроти були поширеним місцем усамітнення монахів ще досить недавно, кажуть останній такий відлюдник помер у 20 ст. Існує ряд легенд про ці місця, одна з них розповідає про нерозділене кохання, через яке молодий юнак вибрав життя самотника. Поряд із печерою витікає цілюще джерело із мертвою та живою водою. Мертва вода відбирає хвороби, жива вода дає сил та наснаги. Глибше у селі збереглися два цікавих дуба. Один - гостропірамідальний із давніх колекцій колишніх господарів-магнатів, привезений із "теплих країв". Інший дуб велетенський і старий, колись на ньому повішали ікону, яка повністю обросла корою і опинилась всередині дерева, тепер на ньому висить нова ікона. 

 • Після прогулянки повертаємось до табору, де уже чекатиме смачна запашна вечеря, ватра та теплі спальники.

день 5

 • cплав  с. Шутроминці - с. Устечко, 13 км

 • Останній день буде дуже динамічним  і насиченим - після короткого сплаву нас ще чекає екскурсія до Джуринського водоспаду
  Із самого ранку швидко снідаємо та стартуємо на сплав. Річка стає ширшою, розбивається на кілька рукавів, утворюючи красиві острівки. Також варто згадати про червоні скелі, які місцями проступають з-поміж зелених лісів, це відслонення пісковиків девонського періоду.
  Ми пройдемо повз зруйнований міст. Його частково зруйнували ще за війни, а після того використали кадри остаточного руйнування для фільму. Новий міст був побудований зовсім неподалік. І тепер це один із найвищих мостів регіону, висотою більш як 50 метрів над водою.

 • Маршрут закінчується у селі Устечко. Розпаковуємось, обідаємо і завантажуємось у мікроавтобус. Нас чекає ще один цікавий об’єкт.

 • За півгодини ми під'їжджаємо до урочища Червоне. З вершини урочища відкривається чудовий краєвид на пагорб із руїнами Червоноградського замку і костелу. Ще у середині XX ст. тут проживали люди. Неподалік від руїн чути грім потужного Джуринського водоспаду. За легендою, під час осади замку татари перебили кряж і пустили річку Джурин водоспадом вниз, тим самим осушивши природну перешкоду навколо замку. Сьогодні це популярне місце відпочинку, багато туристів приїжджають сюди, щоб скупатися і отримати природний "гідромасаж".

 • Після прогулянки урочищем переїжджаємо до м. Чортків, звідки виїжджаємо потягом додому. Як виїхати додому?

Корисна інформація:
Ваше ім'я
Телефон
Е-мейл
Кількість учасників
Дата початку
рррр-мм-дд
 

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours