RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Зимовий похід на Гаджину

Зимові тури в Карпатах  привертають все більше уваги туристів. Урочище Гаджина - це одна з наймальовничіших полонин України, також це, мабуть, найкращий зимовий тур в Карпатах, місце для тих,  хто не любить шуму курортних міст.  Зимовий тур на полонину Гаджину — це лише піші походи, а також може бути лижні походи або скітур.

Гаджина це велика долина, яка знаходиться під стрімкими вершинами. З одного боку схили гори Ребра (найнижча з гір-двохтисячників в Чорногорі, висота 2001 м над рівнем моря), зліва долини - хребет Кедруватий, а ще з іншого боку - скелясті схили стрімкої гори Шпиці  1863 м. З вершини можна побачити могутні двотисячники нашої Чорногори,  як на долоні. В зимовий тур в урощиче Гаджина краще іти з досвідченим гідом-провідником. Це допоможе уникнути багатьох проблем та зробить сходження набагато безпечнішим та комфортнішим.

На полонині Гаджина варто побувати кожному,  хто прагне відчути усю дику красу українських Карпат без тіні цивілізації. Також Гаджина це місце наповнене  історіями і легендами. Говорять, що саме тут в урочищі Гаджина в дитинстві пас овець карпатський Робінгуд Олекса Довбуш і саме на цій полонині підстрелив чорта, за що й отримав свої надлюдські здібності, та заповів себе поховати саме на цій полонині Гаджина. Часто ці місця називають Карпатською Швейцарією через скелястість рельєфу,  який перетворює зимовий похід  в казку.

До гір завжди варто ставитися з повагою, особливо тоді, коли ми збираємось в зимовий похід.  Варто  дуже уважно готуватись не лише фізично, а й правильно підбирати маршрут, щоб отримати саме те, чого ви шукаєте. Коли ви збираєтесь на  зимовий відпочинок у Карпатах, то до теми спорядження варто підходити дуже ретельно.  Адже це ваша безпека та комфорт. 

Зимовий відпочинок в Карпатах не залишить вас байдужими, адже сніг, мороз і вітер перетворюють такі знайомі Карпатські краєвиди в щось зовсім нове, особливо якщо це таке мальовниче місце як Гаджина.