RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Тури в Карпати на Різдво

Зимові тури в Карпатах набирають популярності, ніхто не хоче засиджуватись вдома. Найбільшою популярністю користуються новорічні тури в Карпати. І це зовсім не дивно, адже природна краса зимових гір створює неповторну атмосферу свята, яку так хочеться відчути в цей період. Новий рік в Карпатах став традицією для багатьох. А як щодо найтеплішого для душі свята – Різдва?

 

 Українське  Різдво пов’язане з віковими традиціями. А де ще можна відчути те саме диво, як не в місці, де до традицій ставляться з особливим душевним трепетом?  Хіба може бути кращий зимовий відпочинок в Карпатах на Різдво, як у місці, де дотримуються стародавніх обрядів наших предків, які досі не зникли, бо їх бережуть. Не для туристів, а для себе…

 

 Відпочинок в Карпах на Різдво це не лише гірськолижний відпочинок. Карпати в цей період можуть запропонувати набагато більше. Колядувати тут починають з вечора 6 січня. Але тоді це роблять тільки діти, і вони можуть ходити навіть до ранку. А от з 7-го – тільки чоловіки, з самого ранку; часто їх приймають до столу, де колядники танцюють з гостями гуцулку і плєс. Колядують аж до Василія, тобто до Старого нового року. Вертепи, як правило, ставлять діти та молодь, і ходять з ним на Різдво.  В кожному регіоні є якісь свої особливі традиції, свій дух Різдва, який можна відчути лише відвідавши ці краї.

 

Люди звідусіль приїжджають в гори, щоб відпочити від щоденного шуму і турбот та відчути що таке Відпочинок на Різдво в Карпатах. Це найкращий час для зимового відпочинку в Карпатах. Товстий шар снігу не тільки надає горам святкового вигляду, але також забезпечує багато розваг: лижі, санки й численні забави на снігу  для дітей та дорослих, радіальні прогулянки з легкими рюкзаками, екскурсії до мальовничих та містичних місць. Карпати в цей період наповнені колядою, вертепами, автентичними святковими ярмарками. Тож не дивно, що все частіше все більше і більше вибирають тури на Різдво в Карпатах.

 Тури на Різдво мають багато плюсів: чого тільки варте гірське свіже повітря, і свята без стресу. Також відпочинку в Карпатах на Різдво буде легше забронювати готель, як припустимо на Новорічний відпочинок в Карпатах, коли це практично неможливо, через перенасиченість туристами. Лижні траси набагато менш заповнені, що дозволить вам в повній мірі відчути смак та зрозуміти, що таке  гірськолижний відпочинок в Карпатах. Провести свята в горах, де суворі зимові Карпати перетворюються в казку, дозволить в повній мірі отримати від зимового відпочинку в Карпатах максимум емоцій.