RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Рафтинг на майские праздники 2021

Рафтинг – одне з екстремальних занять доступних кожній людині. Він не потребує попереднього досвіду. Інструктори нашого клубу проведуть вам інструктаж з техніки безпеки, ми забезпечемо всім необхідним спорядженням, щоб рафтинг тур був максимально комфортним та приніс вам колосальне задоволення. В Україні протікає річка Чорний Черемош, вона вважається найбільш придатною для цього виду спорту. Адже тут присутні пороги, є місце для швидкого старту та фінішу.
 

Чому найкраще обирати рафтинг на травневі свята? Сезон рафтингу – весна, тане сніг і річка стає повноводною. А хороший рівень води – запорука екстремального рафтингу, а ще перевірити всі емоції на собі, саме в цю пору року. Другою вагомою причиною приїхати на травневі свята в наш рафтинг-табір є декілька вихідних, які визнані законодавством України. Звичайно не хочеться провести кілька днів на дивані, тим паче після затяжної зими. Тому більшість українців прагне вирватись за межі міста, і це цілком нормально.

Рафтинг в Карпатах – це захопливе заняття. Якщо ви спробуєте хоча б один раз, то ніякої реклами не потрібно. Ви й самі з захопленням розповідатимете друзям, знайомим та співробітникам.