RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Сплавы по Днестру 2020

Прекрасним  активним заняттям  та зміною звичного середовища буде відпочинок на Дністрі. Річка спокійна, течія помірна – це чудовий варіант для початківців, які ніколи не сплавлялись. Сплав Дністровським  каньйоном  вражає своєю красою, мальовнича природа, шум водоспадів, різна рослинність, яка є унікальною в своєму районі це все створює незабутню картину. 

Тури по Дністру бувають,  як одноденні  так і багатоденні. Все залежатиме від вашого вільного часу та яку саме програму обирете.  Наш клуб підготував програми з різними маршрутами та різної складності. Досвідчені інструктори допоможуть забезпечити комфортний та продуманий сплав по річці Дністер. В нас буде час носолоджуватись сходом та заходом сонця, ми готуватимемо їжу на вогні, нічні вечори біля багаття. Також можна назбирати малини, грибів та інших смачних скарбів, які приготувала нам природа. Сплави по Дністру – це чудова нагода завести нових друзів, які точно поділяють ваші захоплення.

Існує безліч плавзасобів на яких можна проводити сплав, та найкращий – байдарка або катамаран. Вони є різної місткості та найбільш придатні для катання по річці Дністер.  Ми готові врахувати ваші побажання та організувати тур по Дністру, так як хочете цього саме ви.