RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Рафтинг на майские праздники 2020

Травневі свята вже близько. Зазвичай люди свій відпочинок планують заздалегідь адже перед самим святом шалений ажіотаж. Групи сформовані, котеджі заброньовані, квитки на потяги та автобуси розпродуються з шаленою швидкістю, а ще потрібно знайти компанію, і продумати локацію та вид  відпочинку.

Комусь до вподоби розглядати нові міста, споруди, архітектури та музеї, а для інші люди задовольнять себе, якщо відпочиватимуть активно та з пригодами. Тому багато українців на травневі свята обирають відпочинок в Карпатах. Місцеві жителі та підприємці  пропонують найрізноманітніші послуги та сервіс, все залежатиме від товщини вашого гаманця та часу перебування в Івано-Франківській області. 

Чому рафтинг? Чому саме на травневі свята?

Всі досвідчені туристи та любителі цієї справи знають точно, що ідеальна пора року для рафтингу – рання весна. Це пік сезону, адже тане сніг і рівень води в річці значно підвищується. А якщо ви замовили рафтинг тур, а він в сезон дощів, не вагайтесь, кращої погоди  і не придумаєш. Бурхливі хвилі та течія візьмуть свої права, шалені емоції та враження залишаться з вами назавжди. 

Рафтинг в Україні зараз набирає значної популярності, але довіряти потрібно найкращим. Ознайомтесь з відгуками туристів на сайтах, перевірте чи достатній вибір плавзасобів у фірми, яка організовує вам відпочинок, яка кваліфікації капітанів чи достатньо вони досвідчені в різних ситуаціях. Під час рафтинг туру такі деталі мають значення, кожен мандрівник хоче залишитись максимально задоволеними та бути в безпеці.

Рафтинг в Карпатах проводиться по річках Чорний Черемош, Білий Черемош та Прут. Чорний Черемош вважається найбільш придатною річкою для рафтингу. Річка гірська, з порогами, саме тут проводяться національні змагання з рафтингу. Під час рафтинг туру на Черемоші у вас буде можливість пройти найскладніші пороги: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук.  Ще однією перевагою весняного відпочинку є те, що рафтинг не потребує попереднього досвіду, потрібно лише уважно слухати інструктаж та вправно виконувати вказівки капітана.

Популярно про сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Про утворення Дністровського каньйону

Сплави по Дністру