RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Туры на майские праздники 2022

У травні вдома не сидиться. Хочеться туди, де зелено, де вільно дихається особливо у перші теплі дні. Отже, куди їдемо на травневі свята? Так, щоб активно і недорого, та ще й з користю для душі... Море вражень за доступними цінами - легко! Тури на травневі свята 2022: сплави по рівнинних річках України, рафтинг в Карпатах та піші походи по горах.


Сплави по річках
Втомилися від тісноти міста, шукаєте простору, свіжого повітря та краєвидів? Тоді сплав по Дністру на травневі саме для вас! Під час туру ви побачите гроти, печери, водоспади; підніметесь на вершину Дністровського каньйону, повеслуєте та навчитесь вправно керувати катамараном. А затишку відпочинку на Дністрі додадуть душевні вечори біля вогнища!!! 
Не менш цікавим є сплав річкою Случ. Краса місцевості, яку не дарма називають Надслучанською Швейцарією, так і напрошується в об’єктив фотокамер та й з кожною хвилиною все більше занурюватиме вас в пануючий тут спокійний ритм.

 
Рафтинг в Карпатах
Рафтинг-тури на травневі свята поєднують сплави на гірській річці Чорний Черемош та походи в гори. Ви подолаєте найскладніші пороги, а також підете на гору Піп Іван, Говерлу чи  на полонини Громадська та Довга. 
 Декілька днів боротьби з бурхливою річкою на порогах Чорного Черемошу! Човен у ваших руках стане слухняним, а річка зрозуміє, «хто в домі господар».


Походи по Карпатах
Весняні походи в Україні повні несподіванок та неймовірних поєднань. Лише у цю пору є нагода зустріти одразу всі пори року, підіймаючись від підніжжя гори до вершини; потрапити в снігові замети, в той час, коли внизу вже справжня весна.  На травневі свята запрошуємо пройтися кам’янистими стежками урочища Ґаджина. Це - рівне широке місце під Чорногірським хребтом. Звідси добре видно скельні виступи гори Шпиці, г. Ребра. А ще більших вражень додасть прогулянка до високогірного озера Бребенескул. Похід по Карпатах принесе душевний спокій, адже краєвиди гір зачарують кожного. Тут встигнеш забути про всі домашні проблеми і залишитися наодинці з природою.


Ще не придумали, як провести травневі свята? Тоді швиденько бронюйте найцікавіші та найдрайвовіші тури! Залиште роботу та проблеми на декілька днів та відпочиньте від душі.

Сплавы по Днестру

Рафтинг на Черемоше

Рада Дараба - кемпинг в Карпатах

Поход на Поп Иван летом

Восходжение на Казбек