RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Туры на День Независимости 2022

Вже зовсім скоро кінець літа, тому час задуматися, як цікаво його провести останні святкові вихідні на День Незалежності 2022. Набридло слухати розповіді про чиїсь подорожі? Збирайте рюкзак та відправляйтеся в свою щасливу мандрівку! 


Відпочинок на Дністрі та Південному Бузі
Тури по Дністру – це красивий каньйон з древніх гірських порід, спокійний плин, мальовничі стоянки, прогулянки до травертинових печер і гротів, огляд замків і найбільший серед рівнинних Джуринський водоспад. Запрошуємо вас насолодитися унікальним Дністровським кліматом на День Незалежності!
А якщо бажаєте більш гостріших відчуттів, то річка Південний Бус саме для вас. Темп річки - щось між спокійним Дністром і бурхливим Черемошем. Тут зустрічаються мілководні ділянки і невеликі пороги. Ви зможете насолодитися природою, відпочити, накупатися та засмагнути, а головне - отримати трохи екстриму.


Пішохідні тури по Карпатах
Відпочинок в Карпатах літом на День Незалежності – саме те, що вам потрібно. Пропонуємо вирушити у похід на Мармароси. Мармароські Альпи, так називають неймовірно красивий гірський масив, який розділяє між Україною та Румунією смуга кордону. Саме тому це одна з малолюдних ділянок Карпат, де рідко зустрінеш інших туристів, лише прикордонний патруль. Гайда до стрімких скель та первісної альпійської природи!


Рафтинг в Карпатах
Рафтинг в Карпатах дозволить випробувати себе не тільки на порогах стрімкої гірської річки, але й долаючи найвищу вершину України – гору Говерлу. Активний та безпечний, але дуже захоплюючий сплав і вечірнє спілкування біля багаття - ось що потрібно, аби відпочити на славу. Чисте повітря, сон на природі та активний відпочинок підніме настрій всім.


Не були у відпустці, а літо невпинно біжить до завершення? Остання можливість отримати свою порцію приємних емоцій від літнього відпочинку - тури на День Незалежності.

Сплавы по Днестру

Рафтинг на Черемоше

Рада Дараба - кемпинг в Карпатах

Поход на Поп Иван летом

Восходжение на Казбек