RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Организация походов в Карпаты

Красива природа, чисте гірське повітря, прохолодна джерельна вода, могутні та величні вершини гір, це все те, що тобі так треба хоча б, на декілька днів. Змінити свої сірі будні, залишити телефонні дзвінки, рутину, шум автомобілів та галас міста. Відпочинок в Карпатах дасть змогу переосмислити думки, відволіктись від звичного середовища, спробувати щось нове. Карпати хороший психолог!

Щоб поїздка в Карпати була комфортною потрібно віднестись до цього відповідально. Якщо ви добре орієнтуєтесь в місцевості та маєте лідерські здібності, то все у ваших руках. Для початку потрібно оприділитись, який саме край у Карпатах буде цікавий саме вам. Дальше бронюємо житло і продумуємо план дій, чи ми займатимемось.

Звичайно можна поніжитись біля басейну, з’їсти смачний стейк, та піднятись на підйомнику до красивих панорам. Проте країна гір пропонує набагато більші масштаби занять. Тут ви знайдете масу вітамінів, зможете назбирати малини, смачної чорниці чи брусниці, лісових грибів. Також пропонуємо розглянути активний відпочинок: катання на лижах, сноубордах, замовити  рафтинг тур по гірській річці, зайнятись джипінгом, поїхати у велопохід або ж підкорювати вершини! Щоб тур в Карпати був максимально драйвовим, а відпочинок приніс масу задоволення та справжнього розслаблення краще довірити організацію мандрівки професіоналам.

Напевне найкраще заняття в Карпатах - це похід в гори. Вони загартовують, там обмаль людей. На жаль, не всі розуміють такий відпочинок, та все ж є ті хто від цього фанатіє. Основним завданням є перша спроба, а потім це затягує. Потрібно підготувати себе до сходження в гори, якщо ви мандруєте вперше, адже задоволення не з простих і легко не буде, це точно. На теперішній час існує безліч організацій та фірм, які надають послуги такого роду. Найкраще шукати такі компанії через знайомих, які користувались послугою – трекінг в Карпатах. Якщо ж такої можливості немає -то інтернет в допомогу: читаємо відгуки, дивимось рейтинги та обираємо найкращих. Інструктор повинен буде кваліфікований, з досвідом сходження на вершини, обов’язково із вмінням надати першу медичну допомогу та орієнтуватись в місцевості.
 
Турклуб  Тернопіль надає таку можливість. Ми пропонуємо одноденний похід в гори, та ночівлю в комфортних умовах з душем та туалетом. Маршрути є заздалегідь підготовлені, тому ви можете обрати з вже існуючих, або ж запропонувати свій. У вас декілька днів вихідного? Тоді варіант походу в гори з ночівлею в наметах для вас. За короткий період побачимо мальовничий схід та захід сонця, послухаємо цікаві історії біля багаття, приготуємо смачну кашу і запашний суп, споглядатимемо на зорі у вечірнє небо, ну і звичайно можна гордитись собою, тому, що у вашому арсеналі буде підкорено декілька нових вершин.

 

Сплавы по Днестру

Рафтинг на Черемоше

Рада Дараба - кемпинг в Карпатах

Поход на Поп Иван летом

Восходжение на Казбек