RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Туры на День Конституции 2022

Ще не вирішили, як провести вихідні на День Конституції? Пропонуємо відправитися у цікаву подорож куточками дикої природи, адже проведений час непомітно злетить у домашніх клопотах, а от активний відпочинок на природі додасть  життєдайної енергії, сил та натхнення.


За течією Дністра чи Південного Бугу
Літо помало набирає оберти і для того, аби активно провести День Конституції, насолодитись унікальною природою Дністра, покупатись, повеслувати і отримати заряд бадьорості і гарного настрою, слід відправлятись на сплав по Дністру!
Сплав Південним Бугом вирізняється тим, що попри спокійну течію річки, там зустрічаються стрімкі пороги. Ви зможете насолодитися природою, відпочити, накупатися та засмагнути, а головне - отримати трохи екстриму. Ви потрапите в атмосферу мандрівницького життя - ночівля в наметах, вечірнє вогнище та кухня просто неба. 


На порогах Чорного Черемошу
Вам набридло спокійне та розмірене життя у великому місті? Бурхливі  хвилі Чорного Черемошу розвіють нудьгу та подарують вибух адреналіну. Екстремальний рафтинг по Чорному Черемошу, та сплав на байдарках можна поєднати зі сходженням на Піп Іван, звідки відкриваються мальовничі краєвиди на двотисячники Карпат.
Максимум емоцій всього за декілька днів? Легко!


З наплічником у Карпатах
Сімдесять  кілометрів  за п’ять днів квітучими Мармаросами і високогірною Чорногорою таким подвигом на святкові вихідні похвалиться не кожен. Незабутня мандрівка Мармароськими Альпами, чи будь-який інший похід в Карпати, ночі, проведені у наметі просто неба, та атмосферні вечори біля багаття запам'ятаються надовго. 


Будь-який тур вам сподобається, адже активний відпочинок завжди залишає багато вражень! Проведіть час у компанії веселих туристів. Не забувайте, що мандрівку потрібно планувати заздалегідь, адже квитки на транспорт розкуповують дуже швидко.

Сплавы по Днестру

Рафтинг на Черемоше

Рада Дараба - кемпинг в Карпатах

Поход на Поп Иван летом

Восходжение на Казбек