RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Компактные фотоаппараты для путешествий: топовая пятерка

Фотоапарат мандрівника повинен бути зручним, легким і дуже простим у використанні. Під ці параметри ідеально підходять компактні моделі, забезпечені автоматичними настройками. Недорогі фотокамери видають барвисті і чіткі зображення. Для цього треба лише вибрати ефектний кадр і натиснути на кнопку. Все інше - справа техніки, що входить в кращу п'ятірку сучасного фотообладнання. У п'ятірці лідерів знаходяться компактні фотоапарати з суперзум-об'єктивами, випущені під брендами PANASONIC, CANON, SONY і NIKON.

Nikon

На price.ua представлена фотооптика цих виробників, а також їх численних конкурентів. Перші три сходинки рейтингу займають моделі Canon SX710, Sony DSC-HX50, Nikon S9900. За ними йдуть моделі від Panasonic DMC-TZ57 і від Sony WX350, які поступаються потужністю зуму і ціною, але мають розширений функціонал, роблячи якісні знімки.

Переваги топових компактніков

Модель Canon SX710, що є лідером ринку компактних суперзумов, вважається по праву найкращим універсальним фотоапаратом, призначеним для відпочинку і подорожей. Серед переваг: якісний корпус, супершвидкий фокус, виражена чіткість зображення, 30-кратний оптичний зум. Вага камери становить всього 269 грамів

Фотоапарат-компактнік Sony DSC-HX50 випускається в ергономічному противандальному металевому корпусі. За технічними можливостями не поступається лідеру. В обох фотокамерах є:

 

  • оптичний зум 30x;
  • 20.3- мегапіксельна матриця (1 / 2.3 "); 
  • зйомка відео Full HD;
  • режим макрозйомки; 
  • екран 3 "; 
  • Wi-Fi. 

Компактний фотоапарат Nikon S9900 займає золоту середину в топовій п'ятірці. За доступною ціною виробник пропонує мандрівникам модель з 16.76-мегапіксельною матрицею (1 / 2.3 "), 30-кратним оптичним суперзумом, HD відео, поворотним екраном, настройками для проведення ручного управління параметрами зйомки, GPS і Wi-Fi. Модель важче лідерів всього на 20 грамів.

На четвертому місці розташовується DMC-TZ57 від Panasonic. Фотоапарат йде з 20-кратним оптичним суперзум-об'єктивом, вбудованим в компактний ергономічний корпус. Фотокамера з яскравим відкидним екраном, здатним забезпечити соковитість кольору. Панорамний режим і швидке автофокусування дозволяє апарату вести зйомку зі швидкістю до 10 кадрів в секунду. Можна бути впевненим, що нічого не залишиться за кадром. Вага компактніка від Panasonic досягає 248 грамів.

Замикає топ компактний фотоапарат Sony WX350. З усіх випущених камер, оснащених 20-кратним оптичним суперзум-об'єктивом, ця модель є наймініатюрнішою, бо важить лише 164 грама. Невеликі габарити не завадили виробнику забезпечити фотоапарат усіма технічними можливостями, необхідними для якісної фото- і відеозйомки.

Фотокамери універсального призначення

Всі перераховані фотоапарати славляться своєю універсальністю. Фотокамерами можна знімати не тільки ширококутні пейзажі, але й наближені об'єкти. Мандрівникові не треба тягнути рюкзак із великим набором фототехніки, щоб отримати вражаючі знімки. Будьякий компактник з топової п'ятірки впорається із завданнями, що стоять перед туристом.