RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Горные лыжи

Цена: 0 грн
Длительность: 0 дней
Заказать тур

Если у вас есть вопросы, пожалуйста, позвоните нам

+38 096 212 40 71

banner picture
Горные лыжи

Комфортные зимние туры в Карпаты, основная цель которых побольше покататься на горных лыжах на больших известных курортах Буковель или Драгобрат. В турах для начинающих есть возможность потренироваться на более простых и дешевых трассах на горе Запидки в Ильцах или у трамплина в Ворохте. Проживание — преимущественно на Дарабе в Краснике.
Горнолыжные туры также могут включать восхождения на вершины Карпат, а также экскурсионные прогулки к водопадам или посещение музеев

Включено в цену

na

Цена не включает None
Информация еще не добавлена
Информация еще не добавлена
avatar
Февраль 2011

 

Маршрут: Вороненка - Кукуль - Ворохта, чи щось таке, бо оригінальний маршрут був змінений, хоча від цього він не виявився гіршим  
Це вже другий наш тур, замовлений в Турклубі, і організація як першого (рафтинг на Черемоші), так і другого мені дуже сподобалась.
Хочу подякувати Турклубу за це. Ми досить часто ходимо в походи. Інколи самі, інколи замовляємо щось, тому є з чим порівнювати, і можу сміливо заявити, що ви на висоті!
Особливо хочеться відзначити роботу інструкторів Іллі і Володимира, праця яких зробила цех похід для нас суто відпочинком, а не чимсь занадто важким. Хлопці насправді молодці і професіонали в своїй справі. Дякую ще раз.
Погода трошки підвела - снігу було малувато, проте ми отримали справжнє задоволення і незабутній досвід.
Сподіваюся інші учасники теж залишать свої коментарі і вони будуть не менш позитивними  
Дякую ще раз за вашу роботу і удачі вам надалі!  

Маршрут: Вороненка - Кукуль - Ворохта, чи щось таке, бо оригінальний маршрут був змінений, хоча від цього він не виявився гіршим  Це вже другий наш тур, замовлений в Турклубі, і організація як першого (рафтинг на Черемоші), так і другого мені дуже сподобалась.Хочу подякувати Турклубу за це. Ми досить часто ходимо в походи. Інколи самі, інколи замовляємо щось, тому є з чим порівнювати, і можу сміливо заявити, що ви на висоті!Особливо хочеться відзначити роботу інструкторів Іллі і Володимира, праця яких зробила цех похід для нас суто відпочинком, а не чимсь занадто важким. Хлопці насправді молодці і професіонали в своїй справі. Дякую ще раз.Погода трошки підвела - снігу було малувато, проте ми отримали справжнє задоволення і незабутній досвід.Сподіваюся інші учасники теж залишать свої коментарі і вони будуть не менш позитивними  Дякую ще раз за вашу роботу і удачі вам надалі!