RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Туры на Троицу 2016

Это старая страница 2015 года, актуальная информация и расписание туров на Троицу 2017 здесь

Три дні вихідних - це чудова можливість вирватись на відпочинок. Тим більше, варіантів куди податися чимало. Літо - саме пора сплавів ріками України. До Вашого вибору сплави по Дністру та Случу а також динамічний рафтинг у Карпатах, на Чорному Черемоші. Для любителів гір - походи в Карпати. Кінний похід вздовж Серета і велотур неподалік Дністра. Та екскурсії в печеру Млинки залишать яскраві спогади про чудові вихідні.

Походи в Карпати

тур: Триденний Горган, 3 дні
дата: 18-20 червня

Чудова можливість  залишити і забути свої проблеми вдома і насолодитися рафтингом на Черемоші та триденним походом на Чорногору через урочище Гаджина однією з маловідомих стежок, чи походомГорганами де забуваєш про весь міський шум і насолоджуєшся чудовими краєвидами найдикішого району Карпат. Це чудова можливість за короткий час  втомитись фізично, але відпочити душею, відчути насолоду від дихання свіжого вітру і ковтка холодної води. Купання в найбільш високогірному озері України Бребенескул додасть снаги наступного дня щоб ще побувати на мальовничій горі Вухатий Камінь та відвідати обсерваторію на горі Піп Іван.


Рафтинг на Черемоші

тур: Гуцульський адреналін,  2 дні
дата: 18-19 червня
тур: Рафтинг+Трекінг:Говерла+Черемош, 3 дні
дата: 18-20 червня

Літні сплави на байдарках по Чорному Черемошу - протягом всіх святкових вихідних. А також сходження на Говерлу заплановане на неділю - приєднуйтесь.


Сплави по Дністру

тур: В країні фортець та водоспадів, 3 дні
дата: 18-20 червня

Короткий триденний тур, зручно сформований саме під святкові дні, відкриє перед Вами всю звабливість Дністровських принад. Незрівнянні краєвиди Дністровського каньйона, екскурсії до руїн Раковецької фортеці, печери відлюдника в Литячах, вихід на Червону гору, звідки Дністер видно як на долоні, і на завершення - відвідини Джуринського водоспаду і Червоноградської фортецізалишать яскраві враження і прекрасні фото. А нетривалі переходи не дозволять надміру втомитись від одноманіття, і залишать багато часу на купання та вечірні розваги.

Сплави по Случі

тур: Сплав по  Случі, 3 дні
дата: 18-20 червня

Ріка Случ одна із наймальовничіших і чистіших рік, ці місця називають Надслучанською Швейцарією за їх неймовірні краєвиди похилих пагорбів рідко порослих соснами та березами. Збереглися тут і рештки Губківського замку, ще є скелі і мальовничі храми з блакитними верхівками.

Велотури

тур: Вело Подністров'я, 3 дні
дата: 18-20 червня

Тут можна побачити старовинні фортеці та замки, костели та монастирі, древні гроти монахів-відлюдників, язичницькі капища, великі водоспади, доторкнутись до життя тернопільського села, здолати круті підйоми та відчути кайф спусків. Протягом мандрівки можна буде вдосталь напитись різноманітних мінеральних вод з найвідоміших джерел.

Екскурсії в печери

тур: Печера Млинки: Шалені вихідні, 2 дні
дата: 18-19 червня

Два дні відпочинку в Млинках подарують цілу купу веселощів, задоволення та позитиву. Дводенний тур, що включає в себе екскурсії в печеру Млинки - на Північ, Схід та Захід а також екскурсія до печери Угринь. Інструктор, з огляду на Ваші фізичні можливості та побажання, сформує цікавий та насичений маршрут місцями, куди туристи потрапляють вкрай рідко. Якщо бажаєте спортивну екскурсію - будь ласка, три години регулярного долання різного роду повзух, розпор, та ще й з елементами Зондер-маршруту. Хочете більш спокійну - інструктор проведе Вас до надзвичайної краси кристалів.