RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Турклуб Тернополь переехал в новый и современный рафтинг-лагерь Рада Дараба

Турклуб Тернопіль переїхав в новий та сучасний рафтинг-табір «Рада Дараба»

Ми маємо чудову новину для туристів, які вже не перший рік відпочивають разом з Турклубом Тернопіль, а також й для мандрівників, які шукають житло в Карпатах. Ми переїхали в новий та сучасний рафтинг-табір Дараба, який знаходитися в селі Красник, Верховинського р-ну, на березі річки Чорний Черемош.

Дараба хостел

Ні для кого не секрет, що планування відпочинку у Карпатах починається з пошуку місця для проживання. Варіанти оренди житла в Карпатах різноманітні – від кемпінгів на природі – до облаштованих хостелів та готелів. 

В нашому рафтинг-таборі Дараба кожен мандрівник зможе знайти для себе зручне місце. Ми з радістю допоможемо тим, хто шукає житло в Карпатах. В Дарабі на Черемоші можна буде сповна відчути весь колорит карпатського життя, адже наші нові дерев’яні будинки знаходяться в мальовничому селі Красник, що розташоване неподалік найвисокогірнішого села України Дземброня.

В новому рафтинг-таборі Турклубу є Дараба хостел, а також кемпінг – місця для наметів на подвір’ї. У двох сучасних новозбудованих будинках на туристів чекають всі зручності – кухня, душ, туалет, спальні місця. Також поселитися можна буде у 2-, 3- та 4-місних кімнатах на другому поверсі будівлі, а також в хостелі в двох кімнатах по 7 осіб. 

Кемпінг в Карпатах теж набув великої популярності. Просторе подвір’я біля бурхливої гірської річки в нашому новому таборі також стане чудовим місцем проживання для туристів, які люблять спати на природі в наметах.

Дараба рафтинг

Коли місце для відпочинку уже обрано, то тоді варто обдумати про відпочинок у Карпатах. А варіантів насправді безліч: походи та прогулянки в горах, катання на конях та квадроциклах, відвідання автентичних гуцульських музеїв тощо, проте ми рекомендуємо екстремальний відпочинок - рафтинг по Чорному Черемошу. Наші професійні інструктори допоможуть освоїти основи сплаву на гірській річці та подолати найскладніші пороги Чорного Черемошу на катамарані та рафті. Рафтинг на Дарабі – це активно, весело та екстремально як бувалих туристів, так і для новачків. Море адреналіну та яскраві враження ви отримаєте обов’язково.

Чому туристам так сильно подобається проводити свій час в Карпатах? Все просто! Тільки тут ви можете прокинутися вранці та побачити густий туман на вершинах високих гір, випити чашку кави чи чаю та відчути гармонію з природою.

Відпочинок в Карпатах запам’ятається на довго, адже немає кращого місця, щоб забути про всі справи та буденні проблеми.  Проживання в Карпатах не порівняти з іншими видами відпочинку, адже тут зажди є чим зайнятися в будь-яку пору року: весною та літом на рафтинг, восени в гори, а взимку на лижі.

Шукаєте хостел в Карпатах? Не гайте часу та приїжджайте у рафтинг-табір Дараба.