RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Туры на Новый год 2022

А ви уже вирішили, як відсвяткуєте Новий рік 2022? Мрієте змінити звичну атмосферу та отримати подвійну порцію вражень від мандрівок і пригод? Поспішайте, та забронюйте найцікавіші Новорічні тури 2022


Новорічні Млинки+Угринь
Бажаєте екстриму і нових гострих відчуттів? Тоді прийміть виклик та зустріньте 2022 рік під землею біля кам'яної святкової ялинки у новорічному турі до печери Млинки та Угринь. Цікавий спелеодосвід двох печер та веселе новорічне святкування. Найхимерніші кристали та сталактити, сховані від людського ока, таємнича атмосферу печер, заплутані та безкінечні лабіринти, зали і розпори - це те, що неодмінно варто дослідити з приємною компанією.


Говерла - Буковель - Драгобрат
А хто бажає більш драйвового відпочинку, то вирушайте на тури в Карпати на Новий рік 2022. Буде нагода прогулятись на карпатські вершини, покататись на найкращих гірськолижних курортах Буковель і Драгобрат, та продовжувати святкування у Дараба хостелі. На вас чекатиме справжнє свято серед зимових гір - прогулянки на вершини та катання на лижах, веселі розваги та новорічна ватра.


Зимовий похід на Говерлу
Ввімкни зиму на повну та зустрінь Новий рік подалі від цивілізації. Зимовий відпочинок в Карпатах на висоті понад 2000 м.? Святковий маршрут для тих, хто цінує красу, тишу та простір чарівних зимових ландшафтів. На вас чекає ідилія з природою та атмосфера Нового року. А ще засніжені просторі вершини, чисте ялинове морозне повітря Карпат, зоряне небо, приголомшливі заходи і світанки над хмарами. Хіба може щось бути більш новорічним? 

Тому, який би ви відпочинок на Новий рік не обрали, позитивні емоції у Новому 2022 році вам гарантовані.

Зимові тури в Карпати

Житло в Карпатах на Новий рік

Скітур на Піп Іван

Різдво в Карпатах - Верховина

Похід на Гаджину