RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Походы в Карпаты 2020

Карпати розташовані в центральній та східній Європі. На території України знаходяться частинка Карпат. Тут можна розглянути мальовничі краєвиди, отари овець, табуни диких коней,  безкраї простори гірських хребтів, зелені ліси та полонини, відчути смак природи.

Щоб побачити красу гір можна сісти в комфортний автомобіль чи автобус, зупинитись в найпопулярніших місцях де маса туристів та зробити селфі чи пару кадрів на згадку. Проте тур в Карпати можна спланувати по іншому та отримати зовсім інші відчуття, якщо ви надасте перевагу трекінгу в Карпатах.


Пропонуємо вам розглянути піші походи в Карпатах. Ми підготували для вас безліч маршрутів різної складності  на любий смак. Вирушаючи в похід з рюкзаком за плечима, потрібно подбати про всі необхідні речі в горах, вони мають займати мінімум місця та бути максимально легкими. Врахуйте погоду в горах, адже вона там дуже мінлива. На перший погляд Карпати можуть видатись суворими, але просто потрібно до них правильно підготуватись, та передбачити різні ситуації. Наша команда досвідчених інструкторів проведе вашу групу найкрасивішими маршрутами та допоможе зробити максимально комфортним туристичний похід. Ми виберемо темп ходи саме для вашої групи, враховуючи ваші фізичні дані та побажання. Гіди нашого клубу оберуть затишне місце, щоб розкласти намети. Готуватимемо їжу на вогні, цікаві історії біля багаття, нові знайомства,  спів птахів, гучні водоспади, безкрає небо та просторі ліси. А ще під час відпочинку в Карпатах у вас буде можливість пройнятись атмосферою гуцульщини, скуштувати домашньої бринзи та меду, назбирати чорниць або грибів. Суцільні плюси від такого відпочинку.

 

Походи по Україні діляться на два типи одноденні (радіальне сходження) та багато денні. Якщо часу на відпочинок обмаль  або ж просто ви надаєте перевагу комфортному сну то тоді це однозначно ваш ідеальний варіант. До таких сходжень належить підйом на Говерлу, Піп Іван, Кукуль, Кострича, Смотрич або ж полонини Веснарка, Довга, Громадська. 

 

Якщо ж  часу набагато більше і ви хочете, щоб похід в Карпати приніс колосальну насолоду та задоволення від побаченого та пережитого тоді обирайте багатоденні походи. Ви можете ознайомитись з програмами маршрутів, які ми підготували. Найвитривалішим пропонуємо піднятись найвищим хребтом українських Карпат – Чорногорою, де знаходяться усі двотисячники України, та найвисокогірніші озера. Не менш легшою і таки доволі насиченою буде підйом в країну скель і полонин – Мармароси. Полонина Боржава, гірський масив – Горгани – ці локації однозначно потребують відвідання.


Отож, не зволікайте! Збирайте друзів, знайомих та оберайте пригоди, які вам до снаги. 

 

Популярно про сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Про утворення Дністровського каньйону

Сплави по Дністру