RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Туры на День Конституции 2020

До кінця літа залишилося близько двох місяців,тож  пора пакувати валізи та їхати на відпочинок! Ми підготували підбірку найцікавих та найактивніших турів, щоб ви запам'ятали День Конституції надовго!


Сплав по Случу та Дністру
На День Конституції вирушаємо на сплави по рівнинних річках. Мало відома широкому загалу українська Швейцарія - так називають природу ріки Случ, яка дивує скелястими масивами, зеленими пагорбами, невеликими порогами та надзвичайно чистою водою. Вздовж русла на сплаві по Случу простягаються соснові та березові гаї. На берегах можна зустріти рештки Губського замку та красивий блакитноверхий храм м. Городниця.
Ще однією не менш цікавою річкою є річка Дністер. На день Конституції під час сплаву по Дністру буде можливість побачити всю ріку та найцікавіші знахідки на її берегах - 225 км по руслу, травертинові скелі, печери, водоспади, руїни замків, велика Хотинська фортеця та місто-музей Кам'янець-Подільський.


Походи в Карпати
Всі барви Карпат в одному турі на День Конституції 2022! Піднятись на Чорногірські двотисячники, ознайомитись з полонинним господарством, скуштувати гуцульські сири, схопити темп гірської ріки на рафті, круті підйоми та  стрімкі спуски серед магнетичної природи Карпат, нічліг у наметах, їжа на вогні, п'янкий аромат трав та весела компанія туристів-однодумців - ось далеко неповний перелік вражень, які вас очікують від пішохідних турів по Карпатах.


Рафтинг по Чорному Черемошу
Відпочинок на День Конституції у нашому рафтинг-таборі «Рада Дараба» дадуть вам змогу освоїти премудрості рафтингу на Чорному Черемоші як на рафтах і катамаранах, так і на байдарках. На вас чекають пороги і висока вода, а також прогулянки на Піп Іван чи Говерлу, звідки відкриваються мальовничі краєвиди на двотисячники Карпат. Рафтинг тури по гірській річці принесуть максимум адреналіну.


Тож, який би відпочинок на День Конституції 2020 ви б не обрали, приємні спогади від проведеного активного відпочинку залишатимуться з вами надовго.

Популярно про сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Про утворення Дністровського каньйону

Сплави по Дністру