RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Роль аксесуарів для гаджетів під час подорожей

Вирушаючи в подорож у Карпати, варто мати з собою розумний годинник. Тому що під час екскурсії до Мертвого озера та скелі Відьом або сходження на гору Хом’як, що нагадує піраміду Хеопса, слід добре орієнтуватися на місцевості. І в цьому допоможе програма «Карти» на Apple Watch. Вона допомагає легко прокладати будь-які вело-, пішохідні та транспортні маршрути, оскільки до гір ще потрібно дістатися автівкою чи автобусом.  

А коли подорожуєш, краще, щоб розумний годинник не відчувався на руці, бо доведеться ходити годинами, причому не завжди в ідеальну погоду. Тому вибирати аксесуар на сайті ishtuki.com.ua варто дуже уважно. Під час туристичної мандрівки ремінець для Apple Watch має відповідати більшості з цих вимог:

  • пропускати повітря, щоб шкіра на руці дихала і не пітніла;

  • бути гіпоалергенним, тобто не викликати неприємних подразнень та почервоніння;

  • не вигорати на сонці;

  • витримувати значні перепади температури, що вкрай важливо під час зимових походів; 

  • мати водовідштовхуючі властивості, аби в матеріалі не накопичувалась неприємна волога. 

Останній чинник особливо важливий, якщо ви вибрали активний відпочинок на воді. Наприклад, сплави Дністром та Збручем, рафтинг Південним Бугом або на Черемошем, які регулярно організує «Турклуб Тернопіль». 

Участь у такій мандрівці – це екстрим, отже, улюблений гаджет буде використовуватися в нестандартних умовах. Важливо його принаймні не загубити. Тому, окрім матеріалу, з якого виготовлений ремінець, важливо правильно вибрати тип його кріплення на руці. Аксесуар для Apple Watch може застібатися як на традиційну застібку, так і на спеціальну липучку або магніт. Вибір залежить від того, як саме вам зручніше. 

До речі, щоб убезпечити гаджет не тільки від впливу довкілля, а й від механічних пошкоджень, можна вибрати 2 в 1: захисний чохол + ремінець (OtterBox EXO Edge Case). Але такий аксесуар коштуватиме недешево. Замість нього можна додатково до ремінця взяти прозорий захисний чохол. 

Окрім цих аксесуарів для Apple Watch, у дорогу варто взяти AirPods Pro, зарядку для них, магнітний зарядний кабель Apple Watch Magnetic Charging або бездротову док-станцію. Усі ці технологічні «дрібниці» зроблять навіть найдовшу мандрівку максимально комфортною та приємною.