RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

«Буковица»: горнолыжный курорт в Карпатах

Новостворений курорт у Бориславі з багатим надбанням та вагомими здобутками

Ця навдивовижу красива гора, вкрита яскравою зеленню ялинок та смерек, з крутими схилами та джерельнопрозорим повітрям, яким хочеться дихати на повні груди, дала назву новоствореному курортові, що голосно заявив про себе неповний рік тому. З тих пір ГК «Буковиця» стрімко розвивається, обростає зручною для туристів інфраструктурою, дивує їх своєю гостинністю та привітністю, пропонуючи їм комфортні умови перебування, смачну їжу, цікаве та корисне проведення часу.

чарівна Буковиця

Загальна характеристика цього ГК

Має цей гірськолижний курорт і свій офіційний сайт bukovytsia.com, на якому розміщено багато цікавої та корисної для реальних та потенційних його гостей інформації. Детально вивчивши її, більшість з них тільки стверджується у своєму намірі неодмінно відвідати ці чарівні у своїй красі місця, щоб у черговий раз долучитися до здорового способу життя за допомогою досвідчених кваліфікованих інструкторів «Буковиці».

Знаходиться ГК між Трускавцем та Східницею, неподалік від Стрия та Самбора. Приїздять сюди гості звідусіль, і їх радо зустрічають співробітники комплексу. Розташуватися тут можна у VIP-готелі «Скеля» (м. Трускавець), санаторії «Джерельний» (смт. Східниця), у віллах Борислава, звідкіля за дуже короткий час можна дістатися до курорту, завдяки добре налагодженому трансферу, або безпосередньо на території курорту. Умови перебування пожильців тут суперкомфортні, успішно функціонують цікаві екскурсійні та розважальні програми, так що нікому сумувати не доведеться. Та головне, за чим приїжджають сюди туристи – зробити свої перші кроки або вдосконалити вже існуючі вміння та навички, перетворившись за короткий час у майже професійних затятих лижників і сноубордистів.

курорт

Заняття зимовими видами спорту та відпочинку

Має Bukovytsia зручні, добре облаштовані траси різної довжини та складності, для дорослих і дітей, відмінне снігове покриття, природне та штучне. Працюють тут пункти прокату необхідного спортивного спорядження, лиж та сноубордів, практикують гнучку систему абонементів та знижок. Введено тут и внутрішню електронну валюту «Bukcoin». Власники абонементів та карток «Bukcoin» можуть самостійно розробляти персональну програму занять та відпочинку, користуватися витягами та вподобаними трасами. Передбачена тут також можливість онлайн-слідкування за станом снігового покриття, яке проводиться за допомогою встановлених веб-камер. Для новачків та тих, хто ще досить невпевнено почуває себе на лижах та сноубордах, відкрито інструкторську школу при гірськолижному клубові «Бориславська сніжинка». Навчатися в ній можна у групах або індивідуально. Тож ласкаво просимо за незабутніми враженнями та міцним здоров’ям!