RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Каким бывает современный корпоративный отдых

Яким буває сучасний корпоративний відпочинок

Сьогодні корпоративний відпочинок давно вийшов за рамки традиційних застіль на Новий рік чи у день заснування компанії. Керівники, які ідуть в ногу з часом та новими тенденціями, все частіше звертаються до активного корпоративного відпочинку, який поєднує у собі рух та тімблдінг, що позитивно впливає на атмосферу в колективі. Зараз в Україні найширше представлені такі види корпоративного відпочинку:

  • Активний відпочинок з елементами тімбілдінгу є найпопулярнішим та найефективнішим методом. Офісні працівники, які весь робочий день проводять в приміщені, будуть щасливі змінити сірі стіни на природні красоти. Відкритий простір дає широкі можливості, щоб організувати корпоративний відпочинок починаючи з походів, рафтингу, спелеотурів і закінчуючи різноманітними спортивними іграми, квестами і естафетами. Не обов’язково везти свою команду в Турцію чи Грузію заради сплаву, в Україні рафтинг туритеж проводяться для організацій та фірм. І ціни на такий рафтинг бюджетніші в Україні чим за кордоном.
  • Історичні рольові ігри - це ноу-хау у світі тімбілдінгу. Хто ж з нас в дитистві не грав у козаків-розбійників, мушкетерів чи лицарів? Сама суть гри спонукає навіть найбільших індивідуалістів підкоритись сценарію і зіграти задану роль, щоб відтворити певну історичну подію. Історичні реконструкції це чудова нагода проявити свої акторські здібності та навчитись співпрацювати в команді.
  • Ще один вид корпоративного відпочинку – це різноманітні мистецькі заходи. Такий відпочинок спрямований на розвиток та стимулювання творчого потенціалу співробітників будь-яких професій. Рекламістам і креативщикам, щоб емоційно не вигоріти на роботі теж потрібне натхнення та нові ідеї. Для затятих програмістів для зміни діяльності буде корисно замість мишки взятись за пензлик. Тут може бути запропоновано маса варіантів від інтелектуальних ігор, рішень кейсів до розвитку навичок в живописі, фотографії чи віршуванні. Творчі заходи змусять ваших співобітників відкрити у собі нові таланти і навчать іх дивитись на вирішення завдань під іншим кутом.
  • Існує ще один особливий вид корпоративного відпочинку та рекреації - психологічний тимбілдінг. В колективі, де панує психологічно нездорова атмосфера і емоційний пресинг, агальний рівень працездатності лишає бажати кращого. Різні психологічні прийоми і методики позитивно впливають на атмосферу в колективі і розвивають комунікативні навички співробітників. На таких тімбілдінгах працівники можуть висловити все наболіле і вирішити внутрішні конфлікти. 

Своїм враженням від корпоративного відпочинку ділиться Інна, яка три роки працює адміністратором салону краси:

"Колективчик у нас ще той, кожен майстер важає себе найбільшим професіоналом і не бажає миритись з тим, що ми всі працюємо в одному колективі. Сама робота напружена, і клієнти суцільний VIP клас, так що після 13-тигодинної зміни, я як вичавлений лимон. Мене як людину, яка координує роботу салону завжи хвилювало те, що робота могла б рухалася набагато простіше, якби всі розуміли, що колектив - це не вороги, а партнери! Наша керівниця врешті-решт вирішила, що нам просто необхідно змінити обстановку хоча б на один день. Ми поїхали на рафтинг гірською річкою Черемош. Наш жіночий колектив був просто в шоці від отриманих екстремальних емоцій. Ми буквально опинились в одному човні, тому у нас не було ніякого іншого вибору, як гребсти разом, щоб наш рафт таки поплив. Насправді, всі забули про свої амбіції і відривались на повну. Опісля атмосфера в колективі стала спокійнішою і теплішою, після посиденьок біля карпатського багаття ми знайшли багато тем для дружніх розмов.»