RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Зимий детский лагерь "Хутор Млынки"

  "Хутір Млинки"

Зимовий спелео-туристський табір

для дітей віком 10-16 років

5 днів 

Переваги зимового табору у Млинках:

 • Табір спелео-туристичного спрямування: за дні у зимовому таборі юні туристи начаться азам спортивного туризму та спелео-туризму зокрема:
  - як зібрати дрова і розвести вогонь;
  - як правильно запакувати рюкзак і встановити намет;
  - навчаться в'язати основні туристичні вузли;
  - навчаться користуватися альпіністичним спорядженням (мотузка, система, карабіни);
  - похід на лижах до ведмедів;
  - ознайомляться із азами спелеології та побувають у печерах Млинки та Угринь.
 • Пізнавальні заняття:
  - фотографування та малювання самостійно знайдених рослин, кристалів і тварин;
  - пізнавальні розповіді про історію та географію краю;
  - ознайомлення із народними звичаями, вивчення народних казок та пісень, майстер-класи з виготовлення виробів з соломи та тканин, малювання та писанкарства;
  - ознайомлення із сільським господарством  (огляд сільської ферми, можливість подоїти корову, зібрати яйця, погладити коня і козу).
 • Ні секунди без діла - постійна робота з дітьми, заходи відбуваються один за одним  впродовж усього дня із регулярною зміною тем та характеру активності. В дитини не буде ані хвилини для суму та нудьги. Та не забули ми і про відпочинок – після обідні казки-дрімайки, лижі та санчата, спокійна творча діяльність.
 • Рух – це життя - оптимальна кількість спортивних занять. Щодня ми присвячуємо час спортивним іграм, естафетам і руханкам. Регулярно проводимо турніри, змагання та конкурси. Багато які заняття проводяться в русі.
 • Екологічне середовище – табір розміщений вдалині від трас,  великих міст та промислових об’єктів,  на віддаленому хуторі в оточенні лісів, полів  та лук. Це середовище неймовірної тиші та спокою, білосніжні пагорби для санчат та гри у сніжки. Занурте вашу дитину у світ далекий від цивілізації та урбанізації.
 • Здорове харчування – базою раціону є продукти вирощені у найближчих селах. Овочі вирощені у місцевих господарствах, домашні молокопродукти та яйця. Харчування оптимально збалансоване, чотири прийоми на день, регулярно подаються каші та супи, м'ясо, молоко або риба. Контрольоване споживання солодощів обмежується прісним печивом, випічкою та сухофруктами. Ніяких фастфудів, чіпсів і сухариків. (До найближчого магазину 30 хвилин пішки).
 • Найважливіше для батьків – діти постійно знаходяться під наглядом вихователів та аніматорів з досвідом роботи з дітьми у громадських та спортивних організаціях. Кожна дитина застрахована. Приватна атмосфера – одночасно у таборі може проживати  20-25 дітей та 4-5 чоловік персоналу.
 • Програма табору:

  Протягом п’яти днів у нас будуть дні з планованим графіком і два дні ми відведемо туристичним походам. Щодня програма буде орієнтованою на нижче наведений графік дня:

  8:00 – підйом
  8:00-8:30 – зарядка
  8:30-9:00 – ранковий туалет, прибирання, зв'язок з батьками
  9:00-9:30 – сніданок
  9:30-13:00 – заняття з техніки туризму або пізнавальне заняття (3-3,5 год)
  13:00-13:30 – обід
  13:30-14:30 – казка-дрімайка
  14:30-16:00 – прикладне заняття (2 год)
  16:00-16:30 – полуденник
  16:30-18:00 – спортивне заняття (1,5 год)
  18:30-19:00 – вечеря
  19:00-20:30 – вечірній фільм/музичний вечір
  20:30-21:30 – вечірнє вогнище
  21:30-22:00 – вечірній туалет, зв'язок з батьками
  22:00 – відбій

  Протягом п’ятиденної програми відбудуться такі пізнавальні заняття:

  - спелеочастина - ознайомлення та практичні досліди з історії формування печер та кристалів, ознайомлення зі спелеотехнікою - відкриття нових печер, топозйомка печери,  екскурсії до печер Угринь та Млинки, огляд вхідних залів печери, розповідь про формування печери, ознайомлення із настінними утвореннями

  - техніка туризму – в’язання вузлів, користування системами, карабінами, мотузками, долання мотузкової смуги перешкод.  А також - зібрання дров і розведення вогню, пакування  рюкзака, встановлення намету, приготування каші на вогні, ознайомлення із лікувальними травами;

  - ферма – ознайомлення з місцевим господарством – екскурсія до сільської ферми, можливість подоїти корову, зібрати яйця, погладити коня і козу, роздивитися свиню, курей, качок і гусей.

  - піші та лижні походи  – першого дня відбудеться похід до ведмедів, другого піша прогулянка до лісу - ми познайомимось із тим як треба правильно пакувати рюкзак, що брати з собою, навчимося розставляти намет, збирати дрова, розводити вогонь. Протягом прогулянок побачимо: нововідкритий прохід у нову печеру, годівниці для косуль, лісовий ставок,  ведмедів і кабанів у вольєрах, пам’ятні знаки і хрести – як орієнтири.

  В цей час відбудуться такі прикладні заняття:

  - малювання – фарбами, олівцями, фломастерами малюнок тварини або рослини, яка найбільше сподобалася;
  - майстер клас з виготовлення іграшки з соломи та ляльки-мотанки;
  - майстер клас з виготовлення писанки.

  Спортивні заняття:

  - бігові лижі, санчата, сніжки, снігові фортеці та інші зимові розваги;
  - веселі старти

  Після обіду, після жвавих ігор, ми слухатимемо казки-дрімайки та пізнавальні розповіді та легенди про наш край.

  Вечірнє кіно включає дитячі художні фільми, мультфільми, а також науково-популярні короткометражки.

  Музичні вечори – музичні конкурси та ігри.

  Вечірні ватри – посиденьки біля вогнища з цікавими історіями, іграми і піснями.

   

  Умови проживання:

  Спортивний будиночок "Наша Спелеохата" із двома кімнатами, забезпеченими багатомісними ліжками-нарами.

   

  У Спелеохаті є дві кімнати, місткістю 14 та 18 осіб, тобто загалом можемо комфортно прийняти 32 осіб. У кожній кінмнаті є окремий вхід та кухня з усім необхідним для приготування їжі, душ та туалет у приміщенні. Також в будинку є велика їдальня, де усі учасники можуть одночасно розміститись за столом.* Багатомісне двоповерхове ліжко типу "нари". Цей вид розміщення нами було визнано як найбільш відповідний спортивно-туристському духу печери Млинки. Нари збудовані з дерева та фанери, вкриті кількома шарами м'якого поліізолу та оббиті тентовою тканиною (ПВХ). Спати на "нарах" потрібно у спальнику.

  У Спелеохаті є дві кімнати окремо для хлопців та окремо для дівчат, місткістю 14 та 18 осіб, загалом можемо комфортно прийняти 32 осіб. Окремо є кімната для персоналу. У кожній кімнаті - окремий вхід. У будинку є  три душі та два туалети. Також в будинку є велика їдальня з каміном і телевізором, де усі учасники можуть одночасно розміститись за столами.

  Спальні місця - багатомісні двоповерхові ліжка типу "нари". Нари збудовані з дерева та фанери, вкриті кількома шарами м'якого поліізолу та оббиті тентовою тканиною (ПВХ). Спати на "нарах" потрібно у спальнику.

  Харчування:

  Базою раціону є продукти вирощені у найближчих селах. Меню багате на сезонні фрукти та овочі,  молокопродукти та яйця. Харчування оптимально збалансоване, чотири прийоми на день, регулярно подаються свіжі овочі та фрукти, каші та супи, м'ясо, молоко або риба. Контрольоване споживання солодощів обмежується випічкою та фруктами. 

  Приклад меню:

  сніданки: сир зі сметаною і фруктами/сир зі сметаною і овочами/молочна каша з фруктами/яєшня
  обіди: наваристі супи, борщі, тушковані овочі або рагу з мясом
  полуденники: молоко з булкою/кефір з булкою/фруктовий салат
  вечері: каші з мясом/рибою (гречка, рис, пшенична, пшоно, картопля) та свіжі салати
  на десерти: чаї, компоти, кисіль, какао, кавовий напій і печиво

  Вартість: 1200 грн/чол

  у вартість входить:

  - робота вихователя
  - харчування
  - трансфер з Чорткова до Хутора Млинки і назад
  - проживання у Спелеобудиночку 

  у вартість не входить:
  - доїзд до Чорткова і повернення з Чорткова додому
  - прокат спального мішка - 50 грн

   

   

  Замовлення надсилайте на нашу робочу пошту tourclub.ternopil@gmail.com

  Додаткова інформація:

  Список особистого спорядження і одягу:
  - на спеку: шорти, майка, панамка, шльопанці
  - на прохолодну погоду та вечір: спортивні штани, кофта, бандана/баф, кросівки
  - на вітер і дощ: вітрівка і вітронепроникні штани, дощовик, гумові чоботи
  - змінна білизна

  - спальний мішок
  - рюкзачок на 30-40 літрів
  - предмети гігієни: зубна паста та щітка, рушник, мило, шампунь, мочалка, розчіска

   

  Участь батьків:
  Батьки можуть приїхати разом із дітьми. 
  На час поки діти будуть зайняті ви зможете самостійно відпочити серед дикої сільської природи, погуляти по лісу, скупатися у ставку, відвідати печеру Угринь та Млинки, покататись на велосипеді. 
  Вартість участі батьків - 750 грн/чол. У вартість входить харчування, трансфер з Чорткова на хутір і назад, проживання у Спелеохаті. Додаткова розваги оплачуються окремо.

   

  Як дістатись:
  - для мешканців інших міст необхідно прибути до міста Чортків. До Чорткова можна дістатися потягом Київ-Рахів до станції Чортків, виїзд з Києва 16:00, прибуття у Чортків 2:49. Цей же потяг у зворотньому напрямку відправляється з Чорткова о 19:59, прибуття у Київ о 18:40
  - кому не зручно добиратися київським потягом можна прибути до Тернополя, де може бути здійснена зустріч дитини. Додатковий трансфер з Тернополя до табору і назад буде коштувати 60 грн/чол.

  У Спелеохаті є дві кімнати, місткістю 14 та 16 осіб, тобто загалом можемо комфортно прийняти 30 осіб. У кожній кінмнаті є окремий вхід та кухня з усім необхідним для приготування їжі, душ та туалет у приміщенні. Також в будинку є велика їдальня, де усі учасники можуть одночасно розміститись за столом.* Багатомісне двоповерхове ліжко типу "нари". Цей вид розміщення нами було визнано як найбільш відповідний спортивно-туристському духу печери Млинки. Нари збудовані з дерева та фанери, вкриті кількома шарами м'якого поліізолу та оббиті тентовою тканиною (ПВХ). Спати на "нарах" потрібно у спальнику.