RU
Расписание: Пн-пт 9 - 18

Новогодний подарочный сертификат

Подаруйте подорож!

 

Ваш Новорічний подарунок буде чекати, поки Ваші рідні та кохані працюватимуть чи навчатимуться, а коли вони вирішать відпочити – він тут як тут: можливість вибрати мандрівку собі до смаку у зручний час.

Як це працює?

Ви можете придбати подарунковий Новорічний сертифікат від Турклубу номіналом 250, 500 або 1000 грн. Оплатити його можна на картку Приватбанку, банку Аваль або через гаманець Вебмані. Ми відправляємо Вам сертифікат Новою поштою чи навіть у звичайному конверті. Ви даруєте його дорогій Вам людині із Новорічними побажаннями та поцілунком під бій курантів.

Як ним скористатися?

Отримувач сертифікату проводить деякий час у приємних роздумах про майбутній відпочинок та обираючи тур собі до душі. Це можна зробити одразу або ж у будь-який час протягом року (обрати тур на відпустку, канікули чи свята). Обравши тур до душі, телефонує або висилає на е-мейл і ми бронюємо місце на тур. Якщо вартість туру більша, ніж номінал сертифікату, різниця доплачується .

Термін дії та умови

Кожен сертифікат має унікальний номер, за яким і визначається його термін дії та номінал. При заявці на тур, досить вказати номер свого сертифікату, а вже по приїзді привезти його з собою. За цим же номером сертифікат можна поновити у випадку втрати.

Сертифікат діє протягом року з дня придбання. За цей час відбудуться види турів: рафтинг, походи, сплави, велотури, кінні походи, спелеотури, лижні та комбіновані тури. Обрати можна будь-який із запланованих у календарі на сайті Турклубу.  Окрім комплексного туру, сертифікат можна використати на окремі послуги, такі як екскурсія у печеру, прогулянка верхи  чи один сплав по Черемошу.

На зворотній стороні сертифікату буде вказаний його унікальний номер, термін дії та, по бажанню, коротке привітання від Вас отримувачу подарунка.